Zajęcia w semestrze letnim 2020/2021 Zajęcia w semestrze letnim 2020/2021

Prosimy o regularne sprawdzanie zakładki Program kształcenia---> zakładka swojej dyscypliny oraz zakładki --> Zajęcia Soft Skills, gdzie na bieżąco publikowane są wszelkie informacje na temat zajęć.

Zaproszenie na webinarium - Badania kliniczne z udziałem ludzi Zaproszenie na webinarium - Badania kliniczne z udziałem ludzi

Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG zaprasza na kolejne webinarium z dużą dawką wiedzy praktycznej: Badania kliniczne z udziałem ludzi: projektowanie, fazy badań, wymagania. Webinarium odbędzie się 2 marca, w godz.: 11-13.

Praktyka zawodowa Praktyka zawodowa

Uprzejmie przypominamy, że doktoranci w ramach programu kształcenia w szkole doktorskiej są zobowiązani do współprowadzenia zajęć dydaktycznych ze studentami I-II stopnia w zespole z innymi nauczycielami (bierna praktyka zawodowa), a następnie samodzielnego prowadzenia zajęć (czynna praktyka zawodowa).

Stypendia zadaniowe dla doktorantów POWER 3.5 - nabór na rok 2021 Stypendia zadaniowe dla doktorantów POWER 3.5 - nabór na rok 2021

Informujemy, że rusza nabór na stypendia zadaniowe na kolejny rok, wypłacane w ramach projektu "Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Gdańskiej". Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

[Aktualizacja] Ankieta. Zapisy na szczepienia [Aktualizacja] Ankieta. Zapisy na szczepienia

Drodzy doktoranci, dziś otrzymacie na swojego maila PG link do ankiety, którą należy wypełnić dziś do godz. 17 tylko w przypadku chęci skorzystania z programu szczepień przeciwko COVID-19 w ramach I etapu. Prosimy o śledzenie skrzynek mailowych.

Wyświetlanie 1 - 5 z 271 rezultatów.
z 55