Ocena śródokresowa - doktoranci II roku Ocena śródokresowa - doktoranci II roku

Informacja na temat oceny śródokresowej zostanie opublikowana najpóźniej w przyszłym tygodniu. Doktorantów II roku prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Zajmie to ok. 5 minut. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku 17 maja do godz. 8.00.

Czasowe zmiany Regulaminu świadczeń dla studentów Politechniki Gdańskiej z uwagi na COVID-19 Czasowe zmiany Regulaminu świadczeń dla studentów Politechniki Gdańskiej z uwagi na COVID-19

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Zarządzeniem Rektora Politechniki Gdańskiej nr 30/2021 z 11 maja 2021 r., w którym opublikowano m. in. informacje na temat przyznawania miejsc w akademikach.

Rozliczenie II roku kształcenia w Szkole Doktorskiej Rozliczenie II roku kształcenia w Szkole Doktorskiej

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją, dotyczącą sposobu składania dokumentów rozliczających proces kształcenia w Szkole Doktorskiej doktorantów II roku w 4 semestrze.

Rozliczenie I roku kształcenia w Szkole Doktorskiej Rozliczenie I roku kształcenia w Szkole Doktorskiej

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją, dotyczącą sposobu składania dokumentów rozliczających proces kształcenia w Szkole Doktorskiej doktorantów I roku w 2 semestrze.

IV edycja projektu Rzecznicy Talentów IV edycja projektu Rzecznicy Talentów

Biuro Karier PG jako partner projektu zaprasza 20 maja o godzinie 16:00 na szóste spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów „Ochrona własności intelektualnej w świecie technologii cyfrowych i Internecie”.

Wyświetlanie 1 - 5 z 302 rezultatów.
z 61