Zaproszenie na wykład pt. "Nierzetelność naukowa w naukach technicznych i przyrodniczych" Zaproszenie na wykład pt. "Nierzetelność naukowa w naukach technicznych i przyrodniczych"

W imieniu Rzecznika Praw i Wartości Akademickich PG, prof. dr hab. inż. Janusza Rachonia, chcielibyśmy zaprosić na wykład pt. "Nierzetelność naukowa w naukach technicznych i przyrodniczych", który odbędzie się 17.11.2021 r. o godz. 11:15 w Auli PG.

Zaproszenie na bezplatny webinar „Od pomysłu do produktu. Jak stworzyć innowacyjny projekt oczekiwany przez przemysł?” Zaproszenie na bezplatny webinar „Od pomysłu do produktu. Jak stworzyć innowacyjny projekt oczekiwany przez przemysł?”

Chcielibyśmy przekazać zaproszenie do udziału w bezpłatnym webinarze online pn. „Od pomysłu do produktu. Jak stworzyć innowacyjny projekt oczekiwany przez przemysł? ”. Termin: 25 października (poniedziałek), godz. 11:00. Prosimy o zapoznanie się z informacją.

Zamknięcie Biura Szkoły Doktorskiej Zamknięcie Biura Szkoły Doktorskiej

Chcielibyśmy poinformować, ze Biuro Szkoły Doktorskiej będzie nieczynne w dniach 19-21.10.2021.

Konkurs na stypendium w ramach projektu NCN - SONATA 14 NZ Konkurs na stypendium w ramach projektu NCN - SONATA 14 NZ

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacją, dotyczącą konkursu. Termin składania wniosków: 26 październik 2021.

Webinarium nt. możliwości wsparcia z programu Inkubator Innowacyjności 4.0 Webinarium nt. możliwości wsparcia z programu Inkubator Innowacyjności 4.0

Zapraszamy doktorantów PG zainteresowanych wdrażaniem wyników swoich badań na rynek na spotkanie w formule online na temat możliwości, które oferuje program Inkubator Innowacyjności 4.0. Termin: 19 października (wtorek), godz. 11:00 - 12:30.

Wyświetlanie 1 - 5 z 358 rezultatów.
z 72