Rozliczenie II roku kształcenia w Szkole Doktorskiej Rozliczenie II roku kształcenia w Szkole Doktorskiej

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją, dotyczącą sposobu składania dokumentów rozliczających proces kształcenia w Szkole Doktorskiej doktorantów II roku w 4 semestrze.

Rozliczenie I roku kształcenia w Szkole Doktorskiej Rozliczenie I roku kształcenia w Szkole Doktorskiej

Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacją, dotyczącą sposobu składania dokumentów rozliczających proces kształcenia w Szkole Doktorskiej doktorantów I roku w 2 semestrze.

IV edycja projektu Rzecznicy Talentów IV edycja projektu Rzecznicy Talentów

Biuro Karier PG jako partner projektu zaprasza 20 maja o godzinie 16:00 na szóste spotkanie w ramach IV edycji projektu Rzecznicy Talentów „Ochrona własności intelektualnej w świecie technologii cyfrowych i Internecie”.

Regulamin Szkoły Doktorskiej - r. a. 2021/2022 Regulamin Szkoły Doktorskiej - r. a. 2021/2022

Chcielibyśmy poinformować, że w zakładkach Dla doktorantów --> Akty prawne oraz --> Regulamin Szkoły, został opublikowany Regulamin Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, obowiązujący od roku akademickiego 2021/2022. Zapraszamy do zapoznania się z treścią.

Propozycja udziału w międzynarodowym badaniu z zakresu przedsiębiorczości (GUESSS) Propozycja udziału w międzynarodowym badaniu z zakresu przedsiębiorczości (GUESSS)

Chcielibyśmy przekazać zaproszenie do udziału w międzynarodowym badaniu z zakresu przedsiębiorczości (GUESSS), które bada postawy studentów i doktorantów w 54 krajach i na ponad 1000 uniwersytetach.

Wyświetlanie 1 - 5 z 300 rezultatów.
z 60