Informujemy, że 10 czerwca  2020 roku o godz. 18:00 w formie zdalnej odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Gdańskiej.

Podczas Walnego Zebrania odbędą się również wybory na następną, dwuletnią kadencję przedstawicieli Politechniki Gdańskiej do Zarządu Klubu, Zarządu Organizacji Środowiskowej AZS w Gdańsku oraz Zarządu Głównego AZS.

Pasjonujesz się sportem i chcesz brać udział w organizacji imprez sportowych, a także codziennym życiu sportowej społeczności akademickiej? Dołącz do KU AZS Politechniki Gdańskiej!

Osoby, które chciałyby wstąpić w szeregi KU AZS PG proszone są o wysłane na adres politechnika.gdanska@azs.pl swojej kandydatury.

Pełne zgłoszenie powinno zawierać:

Imię i Nazwisko
Rok Studiów
kontaktowy adres email PG
oraz kilka zdań, w których przedstawiona zostanie kandydaturę!

Ponadto, zapraszamy wszystkich chętnych członków  społeczności akademickiej do wzięcia udziału w głosowaniu na członków Zarządu KU AZS PG, AZS OŚ oraz ZG AZS.

Aby wziąć udział w Walnym Zebraniu oraz głosowaniu na członków Zarządu należy wysłać na adres politechnika.gdanska@azs.pl  zgłoszenie zawierające Imię i Nazwisko oraz adres mailowy PG, na który następnie zostanie wysłali link do videokonferencji oraz link do głosowania.

HARMONOGRAM WYBORÓW:

do dnia 7.06.2020 do godz. 23:59 - przyjmowanie zgłoszeń na kandydatów do Zarządu KU AZS Politechniki Gdańskiej
do dnia 7.06.2020 do godz. 23:59 - przyjmowanie zgłoszeń na kandydatów na Prezesa Zarządu KU AZS Politechniki Gdańskiej
do dnia 7.06.2020 do godz. 23:59 - przyjmowanie zgłoszeń na kandydatów do Zarządu AZS OŚ w Gdańsku
do dnia 7.06.2020 do godz. 23:59 - przyjmowanie zgłoszeń na kandydatów do Zarządu Głównego AZS
do dnia 8.06.2020 do godz. 23:59 - przyjmowanie zgłoszeń osób chętnych do wzięcia udziału w głosowaniu na kandydatów do Zarządu KU AZS PG, AZS OŚ oraz ZG AZS
10.06.2020  godz. 18:00 - Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Gdańskiej