Jak wybrać czasopismo do publikacji mojej pracy? Jak wybrać czasopismo do publikacji mojej pracy?

Bezpłatne szkolenie online prowadzone na patformie WebEx przez specjalistę z Clarivate Analytics (Web of Science): Środa, 18 października 2017, g. 10:00 ...

Nowy regulamin pomocy materialnej Nowy regulamin pomocy materialnej

W piątek 29 września 2017 r. Rektor Politechniki Gdańskiej wydał nowe zarządzenie ws. wprowadzenia Regulaminu przyznawania świadczeń pomocy materialnej studentom i doktorantom Politechniki Gdańskiej - ZR PG 20/2017.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego dla doktorantów Uroczysta inauguracja roku akademickiego dla doktorantów

Tegoroczna inauguracja roku akademickiego 2017/2018, połączona z uroczystą immatrykulacją studentów i doktorantów, odbędzie się już w ten piątek, 6 października o godz. 10.15. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na tę uroczystość.

Stypendia doktoranckie i projakościowe w roku akademickim 2017/2018 Stypendia doktoranckie i projakościowe w roku akademickim 2017/2018

Doktoranci mogą składać wnioski o przyznanie stypendium doktoranckiego oraz zwiększenie stypendium z dotacji na zadania projakościowe na rok akademicki 2017/2018.

Nowy regulamin stypendialny dla doktorantów Nowy regulamin stypendialny dla doktorantów

W piątek 29 września 2017 r. Rektor Politechniki Gdańskiej wydał nowe zarządzenie ws. wprowadzenia regulaminu przyznawania stypendiów doktoranckich oraz zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych doktorantom stacjonarnych studiów doktoranckich Politechniki Gdańskiej - ZR PG nr 19/2017.
Wyświetlanie 1 - 5 z 119 rezultatów.
z 24