Interdyscyplinarne wykłady profesorów wizytujących - POWER 3.5 Interdyscyplinarne wykłady profesorów wizytujących - POWER 3.5

W lipcu zapraszamy na interdyscyplinarne wykłady zagraniczne prowadzone w ramach projektu POWER 3.5

Interdyscyplinarna szkoła letnia dla doktorantów - POWER 3.5 Interdyscyplinarna szkoła letnia dla doktorantów - POWER 3.5

Zapraszamy doktorantów na zajęcia w ramach interdyscyplinarnej szkoły letniej w ramach projektu POWER 3.5. Termin: od 1 do 3 lipca br.

Ogłoszenie rekrutacji standardowej do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej Ogłoszenie rekrutacji standardowej do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej

Dziś ogłoszona została rekrutacja standardowa na rok akademicki 2019/2020 do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej (ZR 20/2019 z 10.06.2019).

Bezpłatne szkolenia dla młodej kadry PG – projekt POWER 3.4 Bezpłatne szkolenia dla młodej kadry PG – projekt POWER 3.4

Uczestnikami szkoleń mogą być osoby zatrudnione na PG, które na dzień rozpoczęcia udziału w projekcie nie ukończyły 35. roku życia i jednocześnie posiadają stopień naukowy doktora lub odbywają studia III stopnia.

Szkoły letnie na Politechnice Gdańskiej Szkoły letnie na Politechnice Gdańskiej

Zjawiska międzyfazowe, architektura modernizmu oraz algorytmy i struktury danych będą tematami szkół letnich organizowanych przez poszczególne wydziały Politechniki Gdańskiej.

Wyświetlanie 1 - 5 z 290 rezultatów.
z 58