Programy stypendialne i wyjazdy do USA dla pracowników naukowych

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z koordynatorką programów Fulbrighta - Patrycją Donaburską, która opowie o programach stypendialnych na wyjazdy naukowe do Stanów Zjednoczonych dla:

• studentów/absolwentów - program Graduate Student Award na studia magisterskie lub doktoranckie w USA,
  • doktorantów - program Junior Research Award na prowadzenie badań naukowych (od 6 do 9 miesięcy),
  • pracowników naukowych - program Senior Award na prowadzenie badań naukowych i/lub wykładów (od 3 do 9 miesięcy),
  • studentów i doktorantów kierunków biologiczno-chemicznych - program BioLAB pozwalający na odbycie stażu w laboratorium w jednym z ośrodków naukowych.

Patrycja Donaburska, specjalista ds.programów, doradca EducationUSA, koordynuje programy dla polskich studentów i doktorantów oraz program stażowy BioLAB. Jest też doradcą edukacyjnym w centrum EducationUSA, który specjalizuje się w studiach medycznych, kierunkach artystycznych oraz stypendiach sportowych.

Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2019 r. o godzinie 17:00 w American Corner Gdańsk ( Targ Rakowy 5/6 )