Konkurs im. Prof. Romualda Szczęsnego dla absolwentów Politechniki Gdańskiej Konkurs im. Prof. Romualda Szczęsnego dla absolwentów Politechniki Gdańskiej


Jeszcze tylko do końca kwietnia można zgłaszać swoje prace do konkursu o Nagrodę im. prof. Romualda Szczęsnego. Jeśli jesteś absolwentem Politechniki Gdańskiej, napisałeś pracę magisterską lub inżynierską z zakresu nowoczesnych technologii i obroniłeś ją z wynikiem co najmniej bardzo dobrym – masz szansę wygrać 10 000 zł.

Design Thinking Week 2017 w Trójmieście Design Thinking Week 2017 w Trójmieście


Już za niecały miesiąc, 8 maja ruszy trzecia edycja Design Thinking Week 2017 - ogólnopolskiego festiwalu myślenia projektowego na rzecz zwiększenia zaufania społecznego. W bogatym programie oprócz wykładów i warsztatów ogólnych przewidziano warsztaty dedykowane specjalnie doktorantom i studentom.

Stypendia Fundacji Tygodnika POLITYKA Stypendia Fundacji Tygodnika POLITYKA


Rusza 17. konkurs o Nagrody Naukowe POLITYKI dla doktorantów, pracowników naukowych, naukowo-dydaktycznych i dydaktycznych. Dziesięcioro wybitnych młodych naukowców otrzyma po 5 tys. zł, a pięcioro laureatów po 20 tys. zł. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 18 czerwca.

Wymiana polsko-niemiecka dla doktorantów Wymiana polsko-niemiecka dla doktorantów


Tegoroczna edycja odbywa się w dniach 18 sierpnia - 3 września 2017 r. w Melanue, w Saksonii. Ideą projektu jest nauka języka poprzez codzienną rozmowę w parach polsko-niemieckich. Oprócz zajęć lekcyjnych z native speaker'ami zaplanowany został bogaty program kulturalno-rozrywkowy. Termin zgłoszeń upływa 16.05.2017.

Stypendia na pobyty w Niemczech dla doktorantów i asystentów Stypendia na pobyty w Niemczech dla doktorantów i asystentów


Termin nadsyłania zgłoszeń o stypendium Stowarzyszenia GFPS-Polska i Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej na pobyt w Niemczech w semestrze zimowym 2017/2018 upływa 16.04.2017.
Wyświetlanie 6 - 10 z 105 rezultatów.
z 21