Nowa strategia dla nauki i szkolnictwa wyższego Nowa strategia dla nauki i szkolnictwa wyższego

Minister nauki i szkolnictwa wyższego ogłosił w piątek 9 września swoją strategię dla nauki i szkolnictwa wyższego.

Nowy Prorektor ds. Nauki i zakres jego kompetencji Nowy Prorektor ds. Nauki i zakres jego kompetencji

Z dniem 1 września b.r. w miejsce ustępującego prof. dr hab. Józefa Eugeniusza Sienkiewicza, prof. zw. PG, funkcję Prorektora ds. Nauki, pod którego podlega Dział Spraw Naukowych, objął prof. dr hab. inż. Janusz Smulko, prof. nadzw. PG, powołany na kadencję 2016-2020.

Nowe zarządzenia ws opłat za studia doktoranckie Nowe zarządzenia ws opłat za studia doktoranckie

W lipcu b.r. Rektor Politechniki Gdańskiej wydał nowe zarządzenia ws wysokości opłat pobieranych za świadczenie usług edukacyjnych.

XII edycja konkursu „Skomplikowane i proste". Młodzi naukowcy o swoich badaniach XII edycja konkursu „Skomplikowane i proste". Młodzi naukowcy o swoich badaniach

Rusza 12. edycja konkursu "Skomplikowane i proste" organizowanego przez miesięcznik Forum Akademickie. Na nagrodę mają szansę młodzi naukowcy, którzy najlepiej opiszą badania naukowe, w których brali udział.

Kredyty studenckie w roku akademickim 2016/2017 Kredyty studenckie w roku akademickim 2016/2017

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pojawiły się informacje dotyczące kredytów studenckich.
Wyświetlanie 96 - 100 z 105 rezultatów.
z 21