Najbardziej aktywni promotorzy na PG Najbardziej aktywni promotorzy na PG

Przedstawiamy listę pracowników Politechniki Gdańskiej, zawierająca liczbę wypromowanych doktorów od początku kariery zawodowej.

Druga edycja dofinansowań do konferencji dla doktorantów ze środków Samorządu Doktorantów Druga edycja dofinansowań do konferencji dla doktorantów ze środków Samorządu Doktorantów

W tej edycji dofinansowywane są konferencje odbywające się w okresie maj - wrzesień 2019. Termin na składanie aplikacji mija 19 kwietnia 2019 r.

#CiekawiNauki: globalne ocieplenie a energetyka #CiekawiNauki: globalne ocieplenie a energetyka

Globalne ocieplenie i energetyka – zagrożenia, skutki, ograniczanie. Zapraszamy na prelekcje o globalnym ociepleniu oraz wyzwaniach krajowej i światowej gospodarki energetycznej z tym związanych.

Wykład visiting professor dla doktorantów - projekt POWER 3.5 Wykład visiting professor dla doktorantów - projekt POWER 3.5

Informujemy o rozpoczęciu naboru osób zainteresowanych serią wykładów Asst. Prof. Dr. Paola Ardizzola, School of Architecture and Design, LAU- Lebanse American University, Beirut (Lebanon).

Wyświetlanie 6 - 10 z 281 rezultatów.
z 57