Staże naukowo-badawcze i konferencje naukowe w ramach projektu POWER 3.5 Staże naukowo-badawcze i konferencje naukowe w ramach projektu POWER 3.5

W ramach projektu "Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Gdańskiej" zachęcamy doktorantów do skorzystania z możliwości wyjazdu na 3 miesięczne staże naukowo-badawcze wraz z ewentualnym wynajęciem mieszkania oraz do udziału w wybranej przez siebie konferencji naukowej.

Nowe zasady kredytów studenckich dla studentów i doktorantów Nowe zasady kredytów studenckich dla studentów i doktorantów

Od stycznia studentów i doktorantów obowiązują nowe zasady ubiegania się o kredyty studenckie. Nowe rozporządzenie upraszcza procedury, skraca czas oczekiwania na decyzję i pozwala ubiegać się o kredyt przez cały rok.

Konsultacje dla doktorantów - j. angielski Konsultacje dla doktorantów - j. angielski

Informujemy, że w semestrze letnim 2018/2019 doktoranci mogą uczestniczyć w programie indywidualnych konsultacji z j. angielskiego (2. edycja) organizowanym w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Politechniki Gdańskiej POWR.03.05.00-00-Z044/17.

Specjalistyczne zajęcia z języka angielskiego dla doktorantów - 2. edycja Specjalistyczne zajęcia z języka angielskiego dla doktorantów - 2. edycja

Otwieramy zapisy na specjalistyczne zajęcia z języka angielskiego dla doktorantów organizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Politechniki Gdańskiej POWR.03.05.00-00-Z044/17.

NAWA zaprasza do Polski zagranicznych naukowców - Program ULAMA NAWA zaprasza do Polski zagranicznych naukowców - Program ULAMA

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza naukowców z zagranicy do odbywania staży w Polsce w ramach nowego Programu im. Ulama na średniookresowe przyjazdy naukowców. Wnioski przyjmowane są do 23 kwietnia 2019 roku.

Wyświetlanie 6 - 10 z 268 rezultatów.
z 54