Konstytucja dla Nauki - Q&A oraz szkolenia dla doktorantów Konstytucja dla Nauki - Q&A oraz szkolenia dla doktorantów

Poniżej zamieszczamy FAQ dotyczące doktorantów i cudzoziemców w obliczu zmian ustawy o szkolnictwie wyższym oraz informacje o szkoleniach organizowanych w tym temacie dla doktorantów przez MNiSW. Najbliższe szkolenie odbędzie się w Gdańsku – 19 listopada na Uniwersytecie Gdańskim.

Stypendia doktoranckie w r.a. 2018/2019 - listy rankingowe Stypendia doktoranckie w r.a. 2018/2019 - listy rankingowe

Poniżej przedstawiamy listy rankingowe dotyczące stypendiów doktoranckich w r.a. 2018/2019.

Stypendia projakościowe w r.a. 2018/2019 - listy rankingowe Stypendia projakościowe w r.a. 2018/2019 - listy rankingowe

Stypendium projakościowe przyznawane jest w trybie konkursowym najlepszym 30% doktorantów danego rocznika.

PG w programie „Strategia Doskonałości – Uczelnia Badawcza” PG w programie „Strategia Doskonałości – Uczelnia Badawcza”

Politechnika Gdańska otrzymała dofinansowanie w wysokości 700 000 zł w programie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Strategia Doskonałości – Uczelnia Badawcza”, skierowanym do uczelni, które aspirują do statusu uczelni badawczej.

Naukowcy PG wśród najaktywniejszych recenzentów według serwisu Publons Naukowcy PG wśród najaktywniejszych recenzentów według serwisu Publons

Ranking został przygotowany dla każdej z 22 dyscyplin Essential Science Indicators (ESI), które są zgodne z Web of Science.

Wyświetlanie 6 - 10 z 251 rezultatów.
z 51