Międzynarodowa Szkoła Letnia Uczenia Głębokiego Międzynarodowa Szkoła Letnia Uczenia Głębokiego

Chcielibyśmy przekazać zaproszenie na trzecią edycję Międzynarodowej Szkoły Letniej Uczenia Głębokiego. Rekrutacja jest już otwarta i potrwa do 15 marca 2020, jednak zachęcamy do wcześniejszej rejestracji gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Stypendia zadaniowe dla doktorantów w ramach projektu POWER 3.5 - nabór 2020 Stypendia zadaniowe dla doktorantów w ramach projektu POWER 3.5 - nabór 2020

W ramach projektu "Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki Gdańskiej" zachęcamy doktorantów do aplikowania o stypendia zadaniowe. Wnioski przyjmowane są od 10 do 28 lutego 2020 r.

Wybory przedstawiciela doktorantów w Uczelnianym Kolegium Elektorów Wybory przedstawiciela doktorantów w Uczelnianym Kolegium Elektorów

Szanowni Doktoranci, głosowanie odbędzie się 3 lutego 2020 roku w godzinach 8.30-10.00 oraz 15.00-17.00 w pokoju 203, budynek Bratniak. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Konkurs dla doktorantów - informacja z Ambasady Francji w Polsce Konkurs dla doktorantów - informacja z Ambasady Francji w Polsce

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o drugiej edycji konkursu « Mój doktorat w 180 sekund » Europa Środkowa : rozgrywki krajowe, otrzymaną za pośrednictwem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z Ambasady Francji w Polsce.

NAWA - ULAM - Program dla zagranicznych naukowców NAWA - ULAM - Program dla zagranicznych naukowców

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza naukowców z zagranicy do odbywania staży w Polsce w ramach nowego Programu im. Ulama na średniookresowe przyjazdy naukowców. Wnioski przyjmowane są do 23 kwietnia 2019 roku.

Wyświetlanie 6 - 10 z 330 rezultatów.
z 66