Konkurs na stypendium w projekcie BEETHOVEN CLASSIC 3 Konkurs na stypendium w projekcie BEETHOVEN CLASSIC 3

Prosimy o zapoznanie się z ogłoszeniem o konkursie na stypendium naukowe dla doktorantów w ramach projektu NCN Beethoven Classic 3. Termin składania ofert: 25 maja 2020, 20:00.

Nauka a COVID-19 Nauka a COVID-19

Grupa COST Actions integruje siły w ramach badań nad zagrożeniem zdrowia publicznego jakim jest koronawirus. Celem przedsięwzięcia jest synteza nowych leków lub identyfikacja leków zatwierdzonych przez FDA do ponownego wykorzystania jako środki przeciwwirusowe - COVID-19.

NAWA - Otwarty nabór wniosków do Programu im. Mieczysława Bekkera NAWA - Otwarty nabór wniosków do Programu im. Mieczysława Bekkera

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) zaprasza naukowców do składania wniosków o stypendia na wyjazdy naukowe do najlepszych ośrodków zagranicznych na świecie. Wyjazdy rozpoczną się w 2021 roku.

Większa dostępność wsparcia finansowego dla doktorantów Większa dostępność wsparcia finansowego dla doktorantów

18 kwietnia 2020 r. - wraz z wejściem w życie ustawy o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 - wprowadzono zmiany w systemie świadczeń dla studentów i doktorantów.

Nabór promotorów doktorantów do Szkoły Doktorskiej - rekrutacja na r.a. 2020/2021 Nabór promotorów doktorantów do Szkoły Doktorskiej - rekrutacja na r.a. 2020/2021

Na stronie został również umieszczony zaktualizowany pakiet informacyjny dla promotora w Szkole Doktorskiej, uwzględniający zmiany Regulaminu Szkoły z dn. 22 kwietnia 2020 r.

Wyświetlanie 6 - 10 z 349 rezultatów.
z 70