Program „Doktorat Wdrożeniowy” – V edycja Program „Doktorat Wdrożeniowy” – V edycja

Szkoła Doktorska Wdrożeniowa ogłasza nabór do V edycji programu „Doktorat Wdrożeniowy” rozpoczynającej się od r. ak. 2021/2022

Konkurs o nagrody naukowe Siemensa Konkurs o nagrody naukowe Siemensa

Zapraszamy do udziału w 26. edycji konkursu na projekty o potencjale odpowiadającym na aktualne potrzeby rynku i gospodarki.

Program Ulam NAWA Program Ulam NAWA

Do czerwca br. można składać wnioski o uczestnictwo w programie ułatwiającym przyjazdy do Polski zagranicznym naukowcom.

Nabór promotorów doktorantów do Szkoły Doktorskiej Nabór promotorów doktorantów do Szkoły Doktorskiej

Do 7 kwietnia, nauczyciele akademiccy, którzy chcą pełnić funkcję promotora w Szkole Doktorskiej, mają możliwość wypełnienia i wysłania ankiety. Akcja ankietyzacji kandydatów na promotorów nie dotyczy Szkoły Doktorskiej Wdrożeniowej.

Otwarty nabór na Programy Fulbrighta Otwarty nabór na Programy Fulbrighta

Informujemy, że ruszył nabór do kolejnych edycji programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta kierowanych do polskich badaczy, dydaktyków i studentów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Wyświetlanie 6 - 10 z 386 rezultatów.
z 78