Uroczysta inauguracja roku akademickiego dla doktorantów Uroczysta inauguracja roku akademickiego dla doktorantów

Zapraszamy na uroczystość inauguracji roku akademickiego 2016/2017 dla doktorantów Politechniki Gdańskiej w dn. 7 listopada 2016 roku o godz. 13.15.

Erasmus Mundus PhD and Postdoctoral exchange programme Erasmus Mundus PhD and Postdoctoral exchange programme

Program PANTHER - Pacific Atlantic Network for Technical Higher Education and Research jest wspólną inicjatywą uczelni technicznych z krajów Unii Europejskiej, Australii i Nowej Zelandii, skierowaną również do doktorantów.

Nowe studia doktoranckie na Politechnice Gdańskiej Nowe studia doktoranckie na Politechnice Gdańskiej

W roku akademickim 2016/2017 na naszej uczelni ruszają nowe studia doktoranckie prowadzone w trybie stacjonarnym.

Kurs języka angielskiego technicznego Kurs języka angielskiego technicznego

Studenci i doktoranci mogą zapisywać się na kurs języka angielskiego technicznego. Organizatorem zajęć jest Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa. Celem kursu jest podwyższenie kompetencji inżynierskich.

Wyświetlanie 251 - 255 z 285 rezultatów.
z 57