Pomoc materialna dla doktorantów w roku 2016/2017 Pomoc materialna dla doktorantów w roku 2016/2017

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowane zostały wskazówki oraz informacje na temat pomocy materialnej dla doktorantów w roku akademickim 2016/2017.

Stypendium START dla młodych naukowców na rok 2017 Stypendium START dla młodych naukowców na rok 2017

Informujemy, że Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej ogłosiła nabór wniosków do Stypendium „START” dla młodych naukowców na rok 2017.

Hong Kong PhD Fellowship Scheme Hong Kong PhD Fellowship Scheme

We have recently received the information about the Hong Kong PhD Fellowship Scheme addressed to international PhD students / candidates interested in pursuing PhD studies in Hong Kong's world-class research universities.

Zapisy na zajęcia z grupy soft-skills dla doktorantów Zapisy na zajęcia z grupy soft-skills dla doktorantów

W tym semestrze oferujemy Państwu następujące zajęcia rozwijające umiejętności zawodowe i społeczne: * Scientific databases and information skills * Komercjalizacja badań naukowych na Politechnice Gdańskiej * Projektowanie strategii marketingowych * Przygotowanie obrony doktoratu.

Wyświetlanie 251 - 255 z 268 rezultatów.
z 54