Nowe studia doktoranckie na Politechnice Gdańskiej Nowe studia doktoranckie na Politechnice Gdańskiej

W roku akademickim 2016/2017 na naszej uczelni ruszają nowe studia doktoranckie prowadzone w trybie stacjonarnym.

Kurs języka angielskiego technicznego Kurs języka angielskiego technicznego

Studenci i doktoranci mogą zapisywać się na kurs języka angielskiego technicznego. Organizatorem zajęć jest Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa. Celem kursu jest podwyższenie kompetencji inżynierskich.

Nowy wzór ankiety oceny postępów w pracy naukowej doktoranta Nowy wzór ankiety oceny postępów w pracy naukowej doktoranta

W dniu dzisiejszym Rektor Politechniki Gdańskiej wydał nowe zarządzenie ws. zmiany wzoru ankiety oceny postępów w pracy naukowej uczestnika studiów doktoranckich Politechniki Gdańskiej.

Rusza trzecia edycja programu dofinansowań wyjazdów na konferencje naukowe! Rusza trzecia edycja programu dofinansowań wyjazdów na konferencje naukowe!

Od 10 do 23 października trwa trzecia (ostatnia w tym roku) edycja programu dofinansowania konferencji ze środków Samorządu Doktorantów.

Konkursy Narodowego Centrum Nauki Konkursy Narodowego Centrum Nauki

Narodowe Centrum Nauki ogłasza konkursy OPUS 12, PRELUDIUM 12, SONATA 12, POLONEZ 3 i BEETHOVEN 2.

Wyświetlanie 261 - 265 z 292 rezultatów.
z 59