Publikuj Open Access Publikuj Open Access

Przedstawiamy Państwu możliwości popularyzacji wyników własnych badań naukowych poprzez publikowanie artykułów w ramach wolnego dostępu Open Access, który jest dla Państwa bezkosztowy.

Diamentowy Grant dla doktorantki PG Diamentowy Grant dla doktorantki PG

W V edycji konkursu spośród 277 nadesłanych wniosków wyłoniono 83 laureatów. Maksymalne dofinansowanie wynosiło - 180 tys. zł dla nauk humanistycznych, społecznych, o sztuce i twórczości artystycznej oraz 220 tys. dla nauk ścisłych, technicznych i o życiu. Wśród laureatów konkursu jest mgr inż. Sylwia Stefanowska z Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, która właśnie rozpoczyna studia doktoranckie na WFTiMS.

Ogłoszenie wyników konkursu o stypendia dla wybitnych młodych naukowców Ogłoszenie wyników konkursu o stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia młodym wybitnym naukowcom, prowadzącym wysokiej jakości badania i posiadającym bogaty dorobek naukowy w skali międzynarodowej. Wśród stypendystów jest adiunkt z Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, dr inż. Aleksander Orłowski.

Pomoc materialna dla doktorantów w roku 2016/2017 Pomoc materialna dla doktorantów w roku 2016/2017

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowane zostały wskazówki oraz informacje na temat pomocy materialnej dla doktorantów w roku akademickim 2016/2017.

Stypendium START dla młodych naukowców na rok 2017 Stypendium START dla młodych naukowców na rok 2017

Informujemy, że Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej ogłosiła nabór wniosków do Stypendium „START” dla młodych naukowców na rok 2017.

Wyświetlanie 261 - 265 z 281 rezultatów.
z 57