Kurs języka angielskiego technicznego Kurs języka angielskiego technicznego

Studenci i doktoranci mogą zapisywać się na kurs języka angielskiego technicznego. Organizatorem zajęć jest Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa. Celem kursu jest podwyższenie kompetencji inżynierskich.

Nowy wzór ankiety oceny postępów w pracy naukowej doktoranta Nowy wzór ankiety oceny postępów w pracy naukowej doktoranta

W dniu dzisiejszym Rektor Politechniki Gdańskiej wydał nowe zarządzenie ws. zmiany wzoru ankiety oceny postępów w pracy naukowej uczestnika studiów doktoranckich Politechniki Gdańskiej.

Rusza trzecia edycja programu dofinansowań wyjazdów na konferencje naukowe! Rusza trzecia edycja programu dofinansowań wyjazdów na konferencje naukowe!

Od 10 do 23 października trwa trzecia (ostatnia w tym roku) edycja programu dofinansowania konferencji ze środków Samorządu Doktorantów.

Konkursy Narodowego Centrum Nauki Konkursy Narodowego Centrum Nauki

Narodowe Centrum Nauki ogłasza konkursy OPUS 12, PRELUDIUM 12, SONATA 12, POLONEZ 3 i BEETHOVEN 2.

Konkursy na dofinansowanie projektów Konkursy na dofinansowanie projektów

W najnowszym Biutetynie Informacyjnym PG (nr 4 z 22 września b.r.) można zapoznać się z aktualnymi konkursami na dofinanowanie projektów.

Wyświetlanie 296 - 300 z 326 rezultatów.
z 66