Ustawa 2.0 Ustawa 2.0

Dyskusja na temat założeń do Ustawy 2.0 odbędzie się na Politechnice Gdańskiej 20 grudnia br., w Auli PG, o godz. 12.00.

Naukowcy PG zdobyli nagrody MNiSW Naukowcy PG zdobyli nagrody MNiSW

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał nagrody wybitnym naukowcom, w tym także pracownikom Politechniki Gdańskiej.

Znamy stypendystów ministra w roku 2016/2017! Znamy stypendystów ministra w roku 2016/2017!

76 doktorantów otrzyma stypendium ministra w tym roku akademickim za szczególne osiągnięcia. Wśród wybitnie uzdolnionych znalazło się 4 doktorantów Politechniki Gdańskiej - 3 z Wydziału Chemicznego i 1 z WFTiMS!

Konkurs Politechniki Warszawskiej o Nagrodę im. Prof. Jana Czochralskiego Konkurs Politechniki Warszawskiej o Nagrodę im. Prof. Jana Czochralskiego

Konkurs służy promowaniu wybitnych osiągnięć prof. Jana Czochralskiego oraz promowaniu absolwentów studiów I, II lub III stopnia, którzy wykonali prace dyplomowe/doktorskie w obszarze działalności naukowo-technicznej prof. Jana Czochralskiego i innych naukowców prowadzących badania w tym zakresie.

Warsztat autora publikacji naukowych Warsztat autora publikacji naukowych

Jak odnieść sukces w pisaniu prac naukowych? Jak opracować strukturę dobrego artykułu, sformułować jasny przekaz raportujący wyniki badań, jak publikować w naukowym czasopiśmie? Przedstawiamy Państwu ofertę kursów e-learningowych (Coursera), w których odnaleźć można odpowiedzi na wiele podobnych pytań.

Wyświetlanie 296 - 300 z 351 rezultatów.
z 71