Tekst jednolity rozporządzenia ws cudzoziemców na uczelniach wyższych Tekst jednolity rozporządzenia ws cudzoziemców na uczelniach wyższych

Informujemy o ogłoszeniu jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn. 12 października 2006 r. w sprawie podejmowania i odbywania przez cudzoziemców studiów i szkoleń oraz ich uczestniczenia w badaniach naukowych i pracach rozwojowych.

Nabór do Kapituły Doktoranckiej konkursu PRODOK i PROPAN Nabór do Kapituły Doktoranckiej konkursu PRODOK i PROPAN

Krajowa Reprezentacja Doktorantów ogłasza nabór do Kapituły Doktoranckiej konkursu PRODOK i PROPAN w 2016 roku.

Grafik szkoleń i warsztatów dla doktorantów stowarzyszenia PolDoc Grafik szkoleń i warsztatów dla doktorantów stowarzyszenia PolDoc

Stowarzyszenie PolDoc ogłosiło grafik swoich szkoleń i warsztatów skierowanych do doktorantów, zaplanowanych na semestr zimowy roku akademickiego 2016/2017.

Prodziekani ds. nauki w kadencji 2016-2020 Prodziekani ds. nauki w kadencji 2016-2020

Poniżej prezentujemy listę prodziekanów ds. nauki, powołanych na kadencję 2016-2020, wraz z danymi kontaktowymi.

Wyświetlanie 301 - 304 z 304 rezultatów.
z 61