Stypendia doktoranckie i projakościowe - wstępne listy rankingowe Stypendia doktoranckie i projakościowe - wstępne listy rankingowe

Prezentujemy wstępne listy rankingowe dotyczące stypendiów na rok 2016/2017 dla doktorantów poszczególnych wydziałów PG.

Wyniki konkursu PRODOK 2016! Wyniki konkursu PRODOK 2016!

Politechnika Gdańska uplasowała się na 6. miejscu, zdobywając 107 pkt.

Praca doktorantki PG najlepszą rozprawą doktorską Praca doktorantki PG najlepszą rozprawą doktorską

Doktor Alicja Zawadzka, która w ubiegłym roku obroniła doktorat na Wydziale Architektury, została wyróżniona w aż dwóch konkursach. Promotorem jej pracy doktorskiej był prof. dr hab. inż. Tomasz Parteka.

Ankieta: Studia doktoranckie w Polsce - stan faktyczny Ankieta: Studia doktoranckie w Polsce - stan faktyczny

Do 30 listopada 2016 r. będzie można wziąć udział w badaniu Krajowej Reprezentacji Doktorantów „Studia doktoranckie w Polsce – stan faktyczny”.

Wyświetlanie 301 - 305 z 347 rezultatów.
z 70