Doktoraty wdrożeniowe przyjęte przez Radę Ministrów Doktoraty wdrożeniowe przyjęte przez Radę Ministrów

Doktoraty wdrożeniowe mają ożywić współpracę między środowiskiem naukowym a społeczno-gospodarczym, a także usprawnić transfer wiedzy między nauką a biznesem.

Szkolenie Polityka Open Access i Open Research Data Szkolenie Polityka Open Access i Open Research Data

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza na szkolenie "Polityka Open Access i Open Research Data", które odbędzie się na PG 16.02.2017.

Skład komisji dyscyplinarnych dla doktorantów w kadencji 2016–2020 Skład komisji dyscyplinarnych dla doktorantów w kadencji 2016–2020

Senat Politechniki Gdańskiej na posiedzeniu 18.01.2017 r. powołał przedstawicieli doktorantów w skład komisji dyscyplinarnych.

Testy predyspozycji zawodowych dla doktorantów Testy predyspozycji zawodowych dla doktorantów

Biuro Karier PG serdecznie zaprasza doktorantów do skorzystania z możliwości sprawdzenia predyspozycji zawodowych na podstawie przeprowadzonego testu.

International Career Day - 12.01.2017 International Career Day - 12.01.2017

Biuro Karier i stowarzyszenie ISA zapraszają wszystkich doktorantów z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego na Targi Pracy – International Career Day.

Wyświetlanie 301 - 305 z 366 rezultatów.
z 74