Testy predyspozycji zawodowych dla doktorantów Testy predyspozycji zawodowych dla doktorantów

Biuro Karier PG, w ramach zakończonego projektu Advanced PhD*, serdecznie zaprasza doktorantów do skorzystania z możliwości sprawdzenia predyspozycji zawodowych na podstawie przeprowadzonego testu oraz indywidualnej rozmowy z doradcą zawodowym.

Publikuj Open Access Publikuj Open Access

Przedstawiamy Państwu możliwości popularyzacji wyników własnych badań naukowych poprzez publikowanie artykułów w ramach wolnego dostępu Open Access, który jest dla Państwa bezkosztowy.

Diamentowy Grant dla doktorantki PG Diamentowy Grant dla doktorantki PG

W V edycji konkursu spośród 277 nadesłanych wniosków wyłoniono 83 laureatów. Maksymalne dofinansowanie wynosiło - 180 tys. zł dla nauk humanistycznych, społecznych, o sztuce i twórczości artystycznej oraz 220 tys. dla nauk ścisłych, technicznych i o życiu. Wśród laureatów konkursu jest mgr inż. Sylwia Stefanowska z Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, która właśnie rozpoczyna studia doktoranckie na WFTiMS.

Ogłoszenie wyników konkursu o stypendia dla wybitnych młodych naukowców Ogłoszenie wyników konkursu o stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia młodym wybitnym naukowcom, prowadzącym wysokiej jakości badania i posiadającym bogaty dorobek naukowy w skali międzynarodowej. Wśród stypendystów jest adiunkt z Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, dr inż. Aleksander Orłowski.

Pomoc materialna dla doktorantów w roku 2016/2017 Pomoc materialna dla doktorantów w roku 2016/2017

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowane zostały wskazówki oraz informacje na temat pomocy materialnej dla doktorantów w roku akademickim 2016/2017.

Wyświetlanie 316 - 320 z 337 rezultatów.
z 68