Stypendia doktoranckie i projakościowe w roku akademickim 2016/2017 Stypendia doktoranckie i projakościowe w roku akademickim 2016/2017

Doktoranci mogą składać wnioski o przyznanie stypendium doktoranckiego oraz zwiększenie stypendium z dotacji na zadania projakościowe na rok akademicki 2016/2017.

Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017 Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pojawiła się informacja na temat stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia dla doktorantów na rok akademicki 2016/2017.

Kierownicy studiów doktoranckich w roku akademickim 2016/2017 Kierownicy studiów doktoranckich w roku akademickim 2016/2017

W roku akademickim 2016/2017 nastąpiły zmiany w kierownictwie studiów doktoranckich prowadzonych na Politechnice Gdańskiej. Zmiany nastąpiły na wydziałach: Chemicznym, Inżynierii Lądowej i Środowiska oraz Mechanicznym.

Nowy regulamin stypendialny dla doktorantów Nowy regulamin stypendialny dla doktorantów

Rektor Politechniki Gdańskiej wydał nowe zarządzenia ws. wprowadzenia regulaminu przyznawania stypendiów doktoranckich oraz zwiększenia stypendium doktoranckiego z dotacji podmiotowej na dofinansowanie zadań projakościowych doktorantom stacjonarnych studiów doktoranckich Politechniki Gdańskiej.

Testy predyspozycji zawodowych dla doktorantów Testy predyspozycji zawodowych dla doktorantów

Biuro Karier PG, w ramach zakończonego projektu Advanced PhD*, serdecznie zaprasza doktorantów do skorzystania z możliwości sprawdzenia predyspozycji zawodowych na podstawie przeprowadzonego testu oraz indywidualnej rozmowy z doradcą zawodowym.

Wyświetlanie 326 - 330 z 351 rezultatów.
z 71