doktorant@pg.gda.pl doktorant@pg.gda.pl

Doktoranci PG mogą uzyskać alias* w domenie pg.gda.pl (dot. adresu w domenie student.pg.gda.pl).

Oferta rozwoju umiejętności współpracy Oferta rozwoju umiejętności współpracy

W związku ze zgłaszanym zapotrzebowaniem na program rozwoju umiejętności współpracy w zespole, zapraszamy doktorantów i pracowników PG na szkolenie w tym zakresie.

Druga edycja programu dofinansowania konferencji dla doktorantów Druga edycja programu dofinansowania konferencji dla doktorantów

Od 4 do 17 lipca trwa druga edycja programu dofinansowania konferencji ze środków Samorządu Doktorantów Politechniki Gdańskiej.

Kredyty studenckie w roku akademickim 2016/2017 Kredyty studenckie w roku akademickim 2016/2017

Na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pojawiły się informacje dotyczące kredytów studenckich.

Wyświetlanie 341 - 345 z 354 rezultatów.
z 71