Zapisy na zajęcia z grupy soft-skills dla doktorantów Zapisy na zajęcia z grupy soft-skills dla doktorantów

W tym semestrze oferujemy Państwu następujące zajęcia rozwijające umiejętności zawodowe i społeczne: * Scientific databases and information skills * Komercjalizacja badań naukowych na Politechnice Gdańskiej * Projektowanie strategii marketingowych * Przygotowanie obrony doktoratu.

doktorant@pg.gda.pl doktorant@pg.gda.pl

Doktoranci PG mogą uzyskać alias* w domenie pg.gda.pl (dot. adresu w domenie student.pg.gda.pl).

Oferta rozwoju umiejętności współpracy Oferta rozwoju umiejętności współpracy

W związku ze zgłaszanym zapotrzebowaniem na program rozwoju umiejętności współpracy w zespole, zapraszamy doktorantów i pracowników PG na szkolenie w tym zakresie.

Druga edycja programu dofinansowania konferencji dla doktorantów Druga edycja programu dofinansowania konferencji dla doktorantów

Od 4 do 17 lipca trwa druga edycja programu dofinansowania konferencji ze środków Samorządu Doktorantów Politechniki Gdańskiej.

Wyświetlanie 376 - 380 z 390 rezultatów.
z 78