Polsko-Francuska Nagroda Naukowa- nadsyłanie zgłoszeń Polsko-Francuska Nagroda Naukowa- nadsyłanie zgłoszeń

Do 30 września br. można nadsyłać zgłoszenia do pierwszego konkursu o Polsko-Francuską Nagrodę Naukową im. Marii Skłodowskiej i Pierre’a Curie. Nagroda zostanie przyznana parze współpracujących ze...

Nowy wykaz czasopism punktowanych Nowy wykaz czasopism punktowanych

Informujemy, że Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych wraz z przypisaną liczbą punktów obowiązujących od 2019 r.

Impact Factor za 2018 r. Impact Factor za 2018 r.

Informujemy, że w systemie moja.pg (moduł Nauka/prace NB) została uaktualniona informacja o wartościach wskaźnika Impact Factor określającego czasopisma naukowe.

Interdyscyplinarne wykłady profesorów wizytujących - POWER 3.5 Interdyscyplinarne wykłady profesorów wizytujących - POWER 3.5

W lipcu zapraszamy na interdyscyplinarne wykłady zagraniczne prowadzone w ramach projektu POWER 3.5

Interdyscyplinarna szkoła letnia dla doktorantów - POWER 3.5 Interdyscyplinarna szkoła letnia dla doktorantów - POWER 3.5

Zapraszamy doktorantów na zajęcia w ramach interdyscyplinarnej szkoły letniej w ramach projektu POWER 3.5. Termin: od 1 do 3 lipca br.

Wyświetlanie 1 - 5 z 293 rezultatów.
z 59