Kierownik

mgr Sławomir Tkaczyk

Budynek Centrum Obsługi Technicznej

stkaczyk@pg.gda.pl

tel. 58 347 23 44

 

Sekcja multimedialna                                           

mgr inż. Marek Grącki

samodzielny referent techniczny

Gmach Główny, pok. 404

tel. 58 347 19 99

 

Leszek Noworyta

starszy technik

Gmach Główny, pok. 404

noworyta@pg.gda.pl

tel. 58 347 19 99

kom. 664 164 442

 

Łukasz Szymichowski

starszy referent techniczny

Gmach Główny, pok. 404 

lukasz@szymichowski.eu

tel. 58 347 19 99

 

Administracja

mgr Edyta Danielak

specjalista

Budynek Centrum Obsługi Techniczne

gospar@pg.gda.pl

tel. 58 347 23 44
faks 58 348 63 71

kom. 664 166 268

 

Narcyza Leśko

kierownik obiektu dydaktycznego

Auditorium Novum, pok. 15 

narcyza.lesko@pg.gda.pl

tel. 58 347 10 65

kom. 664 164 450

 

Wiesław Napierała

kierownik obiektu dydaktycznego

Gmach Główny, pok. 401c 

wienap@pg.gda.pl

tel. 58 347 20 38

kom. 608 636 109

 

Zbigniew Olejniczak

samodzielny referent

Budynek Centrum Obsługi Technicznej

gospol@pg.gda.pl

tel. 58 347 16 55

kom. 608 636 108

 

mgr inż. Waldemar Sobczyński

specjalista

Stolarnia 

waldek@pg.gda.pl

tel. 58 347 20 68

kom. 664 166 274

 

mgr Joanna Szymańska

starszy specjalista

Budynek Centrum Obsługi Technicznej

joanna.szymanska@pg.gda.pl

tel. 58 348 66 30

kom. 664 164 618

 

mgr Iwona Zajczyk

samodzielny referent

Budynek Centrum Obsługi technicznej

iwona@pg.gda.pl

tel. 58 347 17 65

 

mgr Ewa Michałowska

specjalista

Budynek Centrum Obsługi Technicznej

ewamich1@pg.gda.pl

tel. 58 347 18 16

kom. 797 307 176

 

Gmach Główny

Bożena Bednarek

pracownik gospodarczy

Gmach B 

 

Magdalena Borek

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok 401c

 

Ewa Brońska

starsza woźna

Gmach Glówny

tel. 58 347 20 38

kom. 664 166 269

 

Bogusława Bylina

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Damian Chodunaj

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok. 78

tel. 58 347 21 26

kom. 797 307 178

 

Halina Ciesielska

pracownik gospodarczy

Gmach B

 

Agnieszka Cybulska

pracownik gospodarczy

Gmach Głowny, pok 401b

 

Agnieszka Dąbrowska

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Małgorzata Dobrzańska

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Marianna Grabowska

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Danuta Grzenia

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Renata Jaskólska

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok. 401c 

 

Amelia Jaworska

pracownik gospodarczy

Gmach Głowny, pok. 401 C

 

Katarzyna Jeżewska

starsza woźna

Gmach Główny 

tel. 58 347 20 38

kom. 664 166 270

 

Dorota Kaczmarek

pracownik gospodarczy

Gmach B

 

Teresa Kaźmierczak

pracownik gospodarczy

Gmach Główny 

 

Bogumiła Kołacz

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Zofia Kozłowska

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach B 

 

Dorota Krzewińska

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Hanna Kulesza

pracownik gospodarczy

Gmach Główny 

 

Bogumiła Magrian

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Leonarda Malinowska

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Krystyna Micach

pracownik gospodarczy

Gmach B

 

Halina Nikel

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok. 401b

 

Henryka Pająk

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok 401b

 

Barbara Parzych

pracownik gospodarczy

Gmach Główny 

 

Katarzyna Pawlak

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach B

 

Agnieszka Posiakow

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Danuta Poznańska

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok 401b

 

Wioletta Pozorska

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok. 401b

 

Małgorzata Pruszak

pracownik gospodarczy

Gmach Glówny, pok 401b

 

Izabela Przepiórzyńska

pracownik gospodarczy

Gmach Główny 

 

Grażyna Rewińska

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Jolanta Skowyrska

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Bożena Szatan

pracownik gospodarczy

Gmach Główny

 

Izabela Szubert

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Grażyna Tarkowska

pracownik gospodarczy

Gmach Główny, pok 401b

 

Barbara Trafna

pracownik gospodarczy

Gmach Glówny, pok. 401b

 

Renata Wodzinska

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach B

 

Grażyna Wójcik

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Gmach Główny, pok. 401b 

 

Elżbieta Wrońska

pomocniczy pracownik obsługi

Gmach B 

 

 

Małe Budynki

Anna Cyprych

pracownik gospodarczy

Żelbet

tel. 58 347 11 60

 

Krystyna Cyprych

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

 

Dorota Czaplińska

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

 

Maria Dudkowska

pracownik gospodarczy

budynek Nanotechnologii A

 

Agnieszka Forcz

pracownik gospodarczy

Auditorium Novum 

tel. 58 347 21 60

 

Lidia Jakusz

pracownik gospodarczy

Auditorium Novum 

tel. 58 347 21 60

 

Elżbieta Jankowska

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

 

Hanna Jaszul

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

 

Wioleta Jazłowińska

pracownik gospodarczy

Żelbet

 

Halina Klinder

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

 

Małgorzata Kuchta

starszy portier

Auditorium Novum 

tel. 58 347 29 97

 

Ewa Łapać

pracownik gospodarczy

budynek Nanotechnologii A

 

Irena Olszewska

starszy portier

Auditorium Novum 

tel. 58 347 29 97

 

Sylwia Pelcer

pracownik gospodarczy

budynek Nanotechnologii A

 

Ewa Piask

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

 

Emilia Piernicka

pracownik gospodarczy

budynek Nanotechnologii A

 

Danuta Stankiewicz

pracownik gospodarczy

Auditorium Novum 

tel. 58 347 21 60

 

Beata Stencel

pracownik gospodarczy

Żelbet

 

Krystyna Szprada

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

Żelbet

 

Joanna Szydłowska

pracownik gospodarczy

budynek Nanotechnologii A

 

Wiesława Wasilewska

pracownik gospodadarczy

Żelbet

 

Grażyna Zdunek

porządkowa pomieszczeń dydaktycznych

 

Sekcja obsługi

Wiesław Biedrzycki

pracownik gospodarczy

Misiówka

tel. 58 347 29 05

 

Zbigniew Cierocki

pracownik gospodarczy

Misiówka

tel. 58 347 29 05

 

Piotr Grembocki

pracownik gospodarczy

Misiówka 

tel. 58 347 29 05

 

Kazimierz Jurek

pracownik z przygotowaniem zawodowym

Misiówka 

tel. 58 347 29 05

 

Tomasz Mitura

referent techniczny

Misiówka

tomasz.mitura@pg.gda.pl

tel. 58 347 24 85

kom. 664 166 271

 

Krzysztof Nowak

pracownik gospodarczy

Misiówka 

tel. 58 347 29 05

 

Rafał Radziwiłł

pracownik gospodarczy

Misiówka 

tel. 58 347 29 05

 

Marek Straus

pracownik gospodarczy

Misiówka

tel. 58 347 29 05

 

Sławomir Szumotalski

pracownik gospodarczy

Misiówka 

tel. 58 347 29 05

kom. 664 166 272

 

Sekcja ogrodnicza

Aleksandra Garnys

pracownik gospodarczy

 

Andrzej Korolko

robotnik wysoko wykwalifikowany

 

Mirosława Magdańska

pracownik gospodarczy

 

Dariusz Miotke

pracownik gospodarczy

 

Michał Przyżycki

pracownik gospodarczy

 

Tadeusz Wróblewski

robotnik wysoko wykwalifikowany

 

Jacek Szczepaniak

robotnik wysoko wykwalifikowany (brygadzista)

Budynek Chemii "C"

jacszcze@pg.gda.pl

tel. 58 347 26 74

kom. 664 166 273

 

Warsztat stolarsko-tapicerski

Marek Kolator

robotnik wysoko wykwalifikowany

tel. 58 347 17 69

 

Rafał Roskwitalski

robotnik posiadający przygotowanie zawodowe

tel. 58 347 28 38

 

Piotr Szmydke

robotnik wysoko wykwalifikowany

tel. 58 347 28 38

 

Ryszard Szumotalski

robotnik posiadający przygotowanie zawodowe

tel. 58 347 17 69

 

Arkadiusz Wojtczak

robotnik posiadający przygotowanie zawodowe

tel. 58 347 17 69

 

Marek Wróblewski

robotnik wysoko wykwalifikowany

tel. 58 347 17 69

 

 

Sekcja transportu

Mariusz Liżewski

kierowca

Budynek Centrum Obsługi Technicznej

tel. 58 347 21 38

 

Piotr Sitarek

kierowca

Budynek Centrum Obsługi Technicznej

tel. 58 347 21 38

 

Woźna Bratniak

Beata Szczepaniak

Bratniak, ul. Siedlicka 4