Osoby do kontaktu Osoby do kontaktu

Osoby do kontaktu ds. sprawozdań z wykonania godzin dydaktycznych
 

 

Wydział Imię i nazwisko Adres e-mail Telefon
Architektury dr inż. arch. Elżbieta Marczak epal@pg.edu.pl 348 60 92
Chemiczny mgr Urszula Kampowska urszula.kampowska@pg.edu.pl 348 62 24
Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Barbara Speina barbara.speina@eti.pg.edu.pl 347 28 18
Elektrotechniki i Automatyki mgr Mirosława Kamonciak miroslawa.kamonciak@pg.edu.pl 348 60 63
Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej mgr inż. Irena Datta irena.datta@pg.edu.pl 348 60 82
Inżynierii Lądowej i Środowiska Kamila Kiryło kamila.kirylo@wilis.pg.gda.pl 348 61 66
Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa mgr Tomasz Stecewicz tom_stec@pg.edu.pl 347 27 07
Zarządzania i Ekonomii mgr inż. Elżbieta Damps-Lewińska edamps@zie.pg.edu.pl 347 19 22
Centrum Sportu Akademickiego mgr Kazimierz Rozwadowski krozw@pg.edu.pl 347 25 00
Centrum Języków Obcych mgr Ewa Wawoczna  red@pg.edu.pl 347 19 21
Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość dr Magdalena Musielak  magdalena.musielak@pg.edu.pl 348 61 89
Dział Kształcenia mgr inż. Dorota Pawlikowska dorota.pawlikowska@pg.edu.pl 347 21 56