Wykaz szkół Wykaz szkół

Wykaz szkół ponadgimnazjalnych współpracujących z Politechniką Gdańską:

 

Wydział Chemiczny

  • II Liceum Ogólnokształcące  im. dr Władysława Pniewskiego w Gdańsku
  • I Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Karola Wojtyły w Lęborku
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Spocie
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Sopocie

Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

  • IX Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kolbergera w Gdańsku
  • V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie
  • II Liceum Ogólnokształcące  im. dr. Władysława Pniewskiego w Gdańsku
  • I Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie
  • III Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Katolickich w Tczewie
  • Technikum nr 4 przy Zespole Szkół Łączności w Gdańsku
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie
  • Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Katolickich w Malborku
  • XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku
  • VIII Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Gdańsku
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Malborku
  • Technikum Informatyczne Pozytywnych Inicjatyw w Pucku
  • Katolickie Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni 
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku 
  • VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni
  • Zespół Szkół  w Sztumie
  • X Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne w Gdańsku

        Akademia ETI – więcej informacji na stronie: https://eti.pg.edu.pl/informacje-o-akademii

Wydział Elektrotechniki i Automatyki

  • Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące CONRADINUM w Gdańsku
  • IX Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kolbergera w Gdańsku
  • Technikum nr 4 przy Zespole Szkół Łączności w Gdańsku
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Piszu
  • Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Grudziądzu
  • Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kwidzynie

Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lęborku
  • Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku
  • XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Gdańsku
  • Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy
  • Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Baninie
  • Zespół Szkół w Sadlinkach oraz Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim 
  • Sopockie Szkoły Autonomiczne 

Wydział Mechaniczny

  • Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte w Gdańsku
  • Collegium Marianum. Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie
  • Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcących im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie
  • Centrum Kształcenia Praktycznego w Elblągu
  • Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku

Wydział Oceanotechniki  i  Okrętownictwa

  • Zespół Szkół Budownictwa Okrętowego w Gdańsku
  • Zespół Szkół Budownictwa Okrętowego w Gdyni
  • Katolickie Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni 

Wydział Zarządzania i Ekonomii

  • X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej w Gdyni
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach
  • VII Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Gdańsku
  • Collegium Marianum. Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie
  • Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcących im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie
  • II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu

Centrum Nauczania Matematyki i Kształcenia na Odległość

  • Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku
  • Sopockie Szkoły Autonomiczne w Sopocie
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku

Politechnika Gdańska

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Elblągu
  • XX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Gdańsku
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Lęborku
  • Katolickie Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół Katolickich im. Jana Pawła II w Gdyni
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Malborku
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w Gdańsku
  • Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Malborku
  • X Liceum Ogólnokształcące im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej w Gdyni
  • Szkoła Podstawowa nr 82 im. prof. Jana Czochralskiego w Gdańsku
  • XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Gdańsku
  • XIV Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
  • Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kwidzynie 
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  w Sierakowicach
  • Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Baninie
  • Zespół Szkół w Sadlinkach oraz Zespół Szkół w Nebrowie Wielkim
  • Collegium Marianum. Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie
  • Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcących im. św. Jadwigi Królowej w Tczewie
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Gdyni
  • Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Sopocie
  • Zespół Szkół Katolickich im. św. Kazimierza w Gdańsku
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kwidzynie
  • Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku
  • Sopockie Szkoły Autonomiczne w Sopocie
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Szemudzie
  • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdańsku
  • Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kartuzach
  • Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie

 

Kontakt:

Dział Kształcenia

ksztalc@pg.edu.pl