Dofinansowanie do wypoczynku
Szanowni Państwo,  infomujemy, że termin składania wniosków o dofinansowanie do wypoczynku został przesunięty i upływa 5 czerwca (piątek):

Emeryci i renciści PG w tym roku nie składają wniosków. Dofinansowanie do wypoczynku zostanie im przyznane na podstawie wniosków złożonych w 2019 roku.

 

Program Benefit
Informujemy, że opłata dla Użytkowników kart Multisport Plus w maju również zostanie obniżona o 50%. W związku z powyższym, nie będziemy pobierać opłaty z Państwa najbliższej pensji. Osoby, które zrezygnowały z Programu Benefit, zwrot nadpłaty otrzymają na konto. Przypominamy, że z Programu Benefit rezygnować można do 15 dnia każdego miesiąca. 

 

Medycyna pracy
Informujemy, że od 1 marca 2019 r. do 31 marca 2021 r. badania z zakresu medycyny pracy wykonywane są przez Centrum Medyczne Polmed:

Od 06.04.2020 r. do odwołania CM Polmed zmienia godziny pracy na poniższe:
CM czynne jest od poniedziałku do piątku 8.00-20.00
Punkt pobrań - 8.00-10.30
Gabinet Zabiegowy - 8.00-18.00
Przychodnia działa obecnie tylko na II piętrze.
Ponadto zmianie ulega organizacja poruszania się po Galerii Manhattan. Jedynymi dostępnymi wejściami dla pieszych będą poziom -1 od str. ul. Grunwaldzkiej oraz poziom 0 od str. ul. Jaśkowa Dolina (obok Grycana). Dostęp do parkingu – bez zmian w stosunku do obecnych ograniczeń. Ponadto, włączona jest jedynie 1 winda panoramiczna która zatrzymuje się jedynie na poziomach -2, -1, +2, +3, +4. Pacjenci odwiedzający CM Polmed, którzy nie chcą korzystać z wind będą kierowani do klatki K1 (obok wind panoramicznych).