Nabór LIFE 2017 – zaproszenie na konsultacje wniosków

 • W związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków LIFE do Komisji Europejskiej w dniach 19-30 czerwca 2017 r. planowane są konsultacje w siedzibie NFOŚiGW w Warszawie.

  NFOŚiGW zaprasza do zgłaszania się z konkretnymi propozycjami projektów na rozmowy z ekspertami. Konsultacje będą miały charakter indywidualnego spotkania, w trakcie którego będzie możliwość rozwiania konkretnych wątpliwości, które pojawiły się podczas przygotowania wniosków i projektów w kontekście wymogów KE w Naborze LIFE 2017.

  Zgłoszenia na indywidualne konsultacje należy zgłaszać najlepiej telefonicznie: +22 45 90 402 lub pod adresem: Dominik.Wisniewski@nfosigw.gov.pl. Liczy się kolejność zgłoszeń.

  Konsultacje wniosków skierowane są do osób, które są już w trakcie pisania wniosku do KE i zamierzają ubiegać się o dofinansowanie w naborze 2017 r.

  W celu usprawnienia konsultacji a także pisania wniosków do Komisji Europejskiej zaleca się zapoznanie z Przewodnikiem po dokumentach programowych LIFE:

  http://nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life/aktualnosci/art,266,przewodnik-po-dokumentach-programowych-life.html