Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Fundusze Europejskie dla uczelni i jednostek naukowo-badawczych - możliwości finansowania projektów w perspektywie 2014-2020”

 • Zachęcamy do udziału w organizowanym przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej" spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się  dnia 3 marca 2017 r., poświęconym możliwościom finansowania projektów uczelni i jednostek naukowo-badawczych z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020.

  W programie spotkania m.in.:

  • możliwości finansowania projektów uczelni oraz jednostek naukowo-badawczych z regionalnego i krajowych programów operacyjnych,
  • finansowanie badań i innowacji w programie ramowym UE HORYZONT 2020,
  • możliwości finansowania działalności szkół wyższych w ramach programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej w perspektywie 2014-2020,
  • wsparcie udziału pomorskich uczelni w programach wspólnotowych,
  • źródła informacji o Funduszach Europejskich.

  Termin i miejsce spotkania:
  Spotkanie odbędzie się w piątek 3 marca 2017 r. w godz. 10:00-13:00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku przy ul. Okopowej 21/27 (sala im. Lecha Bądkowskiego).

   

  Zgłoszenia:
  Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: punktinformacyjny@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 58 326 81 47, do dnia 2 marca 2017 r.

  Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

  Program i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie "Pomorskie w Unii Europejskiej".