Webinarium dla wnioskodawców w programie Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) - Fundacja na rzecz Nauki Polskiej

 •  

  Informujemy o webinarium dotyczącym procesu składania wniosków do programu Międzynarodowe Agendy Badawcze (MAB) nadzorowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej (FNP).

   

  Webinarium odbędzie się dnia 31.03.2017 w godz. 10:00 – 13:30.

  Udział w webinarium odbywa się poprzez platformę Zoom, której aplikację należy uprzednio zainstalować na swoim komputerze. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wcześniejszą rejestrację oraz zainstalowanie aplikacji Zoom (szczegóły techniczne znajdują się na stronie FNP). Szkolenie prowadzone będzie w j.angielskim.

   

  Celem programu MAB jest umożliwienie utworzenia w Polsce nowych jednostek badawczych (struktur organizacyjno-prawnych) kierowanych przez wybitnych naukowców z całego świata, w których zespoły złożone z naukowców zagranicznych i polskich reprezentujących różne specjalizacje naukowe będą realizować badania naukowe i prace rozwojowe na najwyższym światowym poziomie. Szkolenie adresowane jest do osób zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie nowej jednostki w programie MAB.

  Szkolenie adresowane jest do osób zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie nowej jednostki w programie MAB. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu gorąco zapraszamy do zapoznania się z głównymi założeniami programu Międzynarodowych Agend Badawczych w internetowym przewodniku dla wnioskodawcy.

   

  Szczegóły dot. webinarium oraz rejestracji znajdują się TUTAJ