Szkolenie „Wyróżnienie ‘HR Excellence in Research’ – praktyczne wskazówki w aplikacji, realizacji i ewaluacji”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie pn. „Wyróżnienie ‘HR Excellence in Research’ – praktyczne wskazówki w aplikacji, realizacji i ewaluacji”, które odbędzie się dnia 6 listopada 2018 r. w godz. 10.45 – 16.00 na Politechnice Gdańskiej w sali 300 Gmachu Głównego.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy dotyczącej:

• Korzyści dla instytucji wynikających z posiadania wyróżnienia 'HR Excellence in Reseach' (tzw. "Logo HR");
  • Zasad aplikowania o wyróżnienie 'HR Excellence in Research';
  • Oczekiwań Komisji Europejskiej wobec podmiotów aplikujących o "logo HR" (GAP analysis, action plan);
  • Porad, jak przygotować się do interim assessment, wymagań KE i dobrych praktyk;
  • Opisu procesu oceny wniosków o wyróżnienie 'HR Excellence in Research'  i raportów okresowych;
  • „Audytu na miejscu” oraz wytycznych, jak przygotować się do wizyty asesorów.

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce SZKOLENIA, trwa do dnia 5 listopada 2018 r., do godz. 12.00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie szkolenia: e-mail: proeuro@pg.edu.pl