Szkolenie dla pracowników Politechniki Gdańskiej pt: ”Jak przygotować się do złożenia wniosku na granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) w Programie Ramowym UE HORYZONT EUROPA”

W związku z ogłoszeniem przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych (ERC) dat planowanych konkursów w nowym programie ramowym UE HORYZONT EUROPA, serdecznie zapraszamy na szkolenie pt: „Jak przygotować się do złożenia wniosku na granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) w Programie Ramowym UE HORYZONT EUROPA”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 17 lutego 2020 r. (środa), od godziny 10:00 – 12:00.

Szkolenie poprowadzi pani Renata Downar-Zapolska z Działu Projektów PG. Wstęp wolny.

Chętnych zapraszamy na szkolenie  w wersji on-line. W celu rejestracji na szkolenie on-line prosimy o wysłanie maila na adres: annwnuk@pg.edu.pl

Zarejestrowane osoby otrzymają link do szkolenia.

PROGRAM SZKOLENIA