Szkolenie dla pracowników Politechniki Gdańskiej pt: ”Jak przygotować się do złożenia wniosku na granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) w Programie Ramowym UE HORYZONT EUROPA”

W związku z ogłoszeniem przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych (ERC) dat planowanych konkursów w nowym programie ramowym UE HORYZONT EUROPA, serdecznie zapraszamy na szkolenie pt: „Jak przygotować się do złożenia wniosku na granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) w Programie Ramowym UE HORYZONT EUROPA”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 13 października 2020 r, od godziny 12:30 – 15:00, w Audytorium nr 2 EA im. Marianny Sankiewicz, na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG

Szkolenie poprowadzi pani Renata Downar-Zapolska z Działu Projektów PG. Wstęp wolny.

Chętnych zapraszamy również na szkolenie  w wersji on-line. W celu rejestracji na szkolenie on-line prosimy o wysłanie maila na adres: Renata.Downar-Zapolska@pg.edu.pl. Zarejestrowane osoby otrzymają link do szkolenia.

Załączone pliki