Szkolenie on-line: Jak przygotować się do audytu w projektach finansowanych z programu HORYZONT 2020

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych Unii Europejskiej w Gdańsku zaprasza w dniu 2 grudnia 2020 r. w godzinach 9.30-14.00 na szkolenie on-line pn.: ”Jak przygotować się do audytu w projektach finansowanych z programu HORYZONT 2020”.

Szkolenie adresowane jest do:

• osób zamierzających złożyć wniosek w programie Horyzont 2020,
  • osób realizujących projekty w programie Horyzont 2020,
  • zespołów finansowo-księgowych,
  • pracowników administracyjnych, którzy zajmują się zarządzaniem i rozliczaniem projektów w programie Horyzont 2020.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się z Państwem biegły rewident, Pan dr Ernest Podgórski.

Rejestracja na szkolenie, poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce SZKOLENIA, trwa do dnia 30 listopada 2020 r., do godz. 15.00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Program szkolenia wraz z formularzem rejestracji dostępne na stronie RPK Gdańsk.

Osoby przyjęte na szkolenie otrzymają e-mailowe potwierdzenie udziału oraz link do spotkania. Podczas rejestracji należy podać adres e-mail.

Kontakt w sprawie szkolenia: joabaum@pg.edu.pl, 58 348 65 20. Uprzejmie prosimy o wcześniejszą informację e-mailową w przypadku rezygnacji ze szkolenia.