Szkolenie pt. “Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o środki programu Horyzont 2020 i Horyzont EUROPA”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej, Regionalny Ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na szkolenie pt. “Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o środki programu Horyzont 2020 i Horyzont EUROPA”, które odbędzie się on-line w dniu 19 listopada br. w godzinach 10:00 do 12:30.

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla przedsiębiorców w programie HORYZONT 2020.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie zasad uczestnictwa dla przedsiębiorstw w programie HORYZONT 2020 oraz zaprezentowanie konkursu EIC Accelerator w programie Horyzont EUROPA.

Dowiedzą się Państwo również jakie wsparcie innowacyjnym MŚP oferuje Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Gdańsk i Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

Dodatkowo poznają Państwo komplementarne źródła finansowania dla MŚP oferowane przez Pomorski Fundusz Rozwoju oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Szkolenie jest organizowane w ramach XIII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) na Pomorzu.

Więcej informacji, dotyczących programu oraz zapisów na szkolenie znajdziecie Państwo na stronie Agencji Rozwoju Pomorza S.A.