Warsztaty komputerowe „Portal SEDIA - sprawdź możliwości skorzystania z HORYZONTU 2020 oraz poznaj jego następcę –HORYZONT EUROPA”

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE na Politechnice Gdańskiej zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty komputerowe pn. „Portal SEDIA - sprawdź możliwości skorzystania z HORYZONTU 2020 oraz poznaj jego następcę –HORYZONT EUROPA” które odbędą się dnia 28 lutego 2020 r. w godz. 9.00 – 11.30 na Politechnice Gdańskiej w sali multimedialnej Biblioteki Głównej pok. 100/4, Gmach Główny.

Celem warsztatów jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy dotyczącej poszukiwania informacji niezbędnych do przygotowania wniosku w programie H2020, w tym informacji na temat:

• formalnych zasad uczestnictwa w programie HORYZONT2020 oraz jego następcy HORYZONT EUROPA
  • poszukiwania konkursów
  • procedury składania wniosków projektowych
  • realizowanych projektów oraz ich rezultatów
  • poszukiwania partnerów do projektu
  • zarejestrowania się jako ekspert oceniający wnioski

Szkolenie poprowadzą pracownicy RPK Gdańsk dr inż. Aleksandra Dubiella-Jackowska oraz dr inż. Magdalena Urbanowicz.

Program szkolenia oraz rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie trwa do dnia 27 lutego 2020 r., do godz. 12.00.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie szkolenia: joabaum@pg.edu.pl, 58 348 65 20