Webinarium informacyjne o projektach Partnerstw strategicznych dla szkolnictwa wyższego – dodatkowy konkurs

W ramach przygotowania polskich uczelni do skorzystania z możliwości oferowanych przez program Erasmus+ w konkursie wniosków 2020 r. Narodowa Agencja Programu Erasmus+ zaprasza przedstawicieli szkół wyższych na webinarium informacyjne na temat Partnerstwa strategiczne dla szkolnictwa na rzecz edukacji cyfrowej.

Co to są Partnerstwa strategiczne?

• projekty edukacyjne,
  • umożliwiają współpracę z uczelniami z innych krajów,
  • mają na celu podnoszenie jakości kształcenia, wdrażanie innowacyjnych metod nauczania, modernizacji programów kształcenia i przedmiotów itp.,
  • trwają od 1 do 2 lat
  • średnie dofinansowanie jednego projektu wynosi 230 tys. euro.

Cele wydarzenia

Przekazanie potencjalnym wnioskodawcom informacji na temat dodatkowego konkursu Partnerstw strategicznych w sektorze szkolnictwa wyższego, które pomogą w przygotowaniu projektów wysokiej jakości. Uczestnicy uzyskają zarówno podstawowe informacje o projektach i wnioskowaniu, jak i wskazówki od beneficjentów programu doświadczonych w realizacji projektów.

Wydarzenie odbędzie się 17 września 2020 r. w godzinach 10:00-13:30.

Więcej informacji, program webinarium i rejestracja na nie dostępne są na stronie punktu kontaktowego ERASMUS+ w Polsce.

Więcej informacji o webinarium w Dziale Projektów: Joanna Baum.