Spotkanie informacyjne pn. Ekspert Komisji Europejskiej – dołącz do Najlepszych! Spotkanie informacyjne pn. Ekspert Komisji Europejskiej – dołącz do Najlepszych!

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. PR UE przy Politechnice Gdańskiej zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: Ekspert Komisji Europejskiej – dołącz do Najlepszych!

Warsztaty komputerowe: Serwis CORDIS bez tajemnic – źródło informacji o konkursach w 7. Programie Ramowym Unii Europejskiej Warsztaty komputerowe: Serwis CORDIS bez tajemnic – źródło informacji o konkursach w 7. Programie Ramowym Unii Europejskiej

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej na Politechnice Gdańskiej serdecznie zaprasza na warsztaty komputerowe poświęcone serwisowi CORDIS, które odbędą się w dniu 4 listopada br (czwartek).

Szkolenie pn. Przygotowanie wniosku na współpracę instytucji naukowych z przemysłem – IAPP w 7. PR UE Szkolenie pn. Przygotowanie wniosku na współpracę instytucji naukowych z przemysłem – IAPP w 7. PR UE

W dniu 7 października br Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej serdecznie zaprasza na szkolenie pn. Przygotowanie wniosku na współpracę instytucji naukowych z przemysłem – IAPP w 7. PR UE .

Dzień Informacyjny pn.: „Miliony na pomysły dla najlepszych naukowców- program IDEAS” Dzień Informacyjny pn.: „Miliony na pomysły dla najlepszych naukowców- program IDEAS”

W dniu 14 września br Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej na Politechnice Gdańskiej serdecznie zaprasza na Dzień Informacyjny poświęcony nowo otwartym konkursom w podprogramie POMYSŁY 7. Programu Ramowego UE.

Szkolenie pn.: Finanse w projektach 7. Programu Ramowego Unii Europejkiej – rozliczanie, sprawozdawczość i kontrola Szkolenie pn.: Finanse w projektach 7. Programu Ramowego Unii Europejkiej – rozliczanie, sprawozdawczość i kontrola

W dniu 21 czerwca br. Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej działający przy Politechnice Gdańskiej organizuje bezpłatne warsztaty dla naukowców i pracowników finansowo-księgowo-administracyjnych, których tematem będzie: Finansowanie projektów w 7. Programie Ramowym Unii Europejskiej.

Szkolenie: Zagadnienia prawne uczestnictwa w 7. PR UE Szkolenie: Zagadnienia prawne uczestnictwa w 7. PR UE

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. PR UE przy Politechnice Gdańskiej zaprasza na szkolenie: Zagadnienia prawne uczestnictwa w 7. Programie Ramowym UE. Więcej informacji na temat szkolenia znajdą Państwo na stronie http://www.pg.gda.pl/pr

Szkolenie z zakresu realizacji i rozliczeń projektów z EFRR na Politechnice Gdańskiej Szkolenie z zakresu realizacji i rozliczeń projektów z EFRR na Politechnice Gdańskiej

Dział Projektów Europejskich ma przyjemność zaprosić pracowników PG związanych z realizacją rozliczaniem projektów finansowanych z EFRR na szkolenie, które odbędzie się w dniach 13-14.01.2009 w godzinach od 9-15.

Wyświetlanie 941 - 947 z 947 rezultatów.
z 48