Warsztaty pn.: Europa zaprasza mobilnych naukowców – oferta 7. Programu Ramowego UE. Portal EurAxess Warsztaty pn.: Europa zaprasza mobilnych naukowców – oferta 7. Programu Ramowego UE. Portal EurAxess

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej na Politechnice Gdańskiej zaprasza na bezpłatne warsztaty pn.: "Europa zaprasza mobilnych naukowców - oferta 7. Programu Ramowego UE. Portal EurAxess", które odbędą się w dniu 20 kwietnia br (środa) na Politechnice Gdańskiej.

Szkolenie pn.: Umowy jako narzędzie zabezpieczenia praw w projektach badawczych, w tym w ramach 7 Programu Ramowego UE (7.PR) oraz opodatkowanie dochodów uzyskanych z 7. PR. Szkolenie pn.: Umowy jako narzędzie zabezpieczenia praw w projektach badawczych, w tym w ramach 7 Programu Ramowego UE (7.PR) oraz opodatkowanie dochodów uzyskanych z 7. PR.

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej na Politechnice Gdańskiej zaprasza na bezpłatne szkolenie pn.: Umowy jako narzędzie zabezpieczenia praw w projektach badawczych, w tym w ramach 7 Programu Ramowego UE (7.PR) oraz opodatkowanie dochodów uzyskanych z 7. PR., które odbędzie się w dniu 4 kwietnia br (poniedziałek) na Politechnice Gdańskiej.

Warsztaty komputerowe pn.: „Serwis Cordis dla zapracowanych- oferta Wspólnotowego Serwisu Informacyjnego Badań i Rozwoju” – druga edycja Warsztaty komputerowe pn.: „Serwis Cordis dla zapracowanych- oferta Wspólnotowego Serwisu Informacyjnego Badań i Rozwoju” – druga edycja

W związku z dużym zainteresowaniem kolejnym terminem bezpłatnych warsztatów komputerowych poświęconych serwisowi CORDIS, Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej na Politechnice Gdańskiej zaprasza na DRUGĄ EDYCJĘ szkolenia, które odbędzie się w dniu 16 marca br (środa) na Politechnice Gdańskiej.

Warsztaty komputerowe pn.: „Serwis Cordis dla zapracowanych- oferta Wspólnotowego Serwisu Informacyjnego Badań i Rozwoju” Warsztaty komputerowe pn.: „Serwis Cordis dla zapracowanych- oferta Wspólnotowego Serwisu Informacyjnego Badań i Rozwoju”

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej na Politechnice Gdańskiej zaprasza na bezpłatne warsztaty komputerowe poświęcone serwisowi CORDIS, które odbędą się w dniu 9 marca br (środa) na Politechnice Gdańskiej.

Warsztaty komputerowe pn. „Odkryj sekrety 7. Programu Ramowego UE razem z serwisem CORDIS „ Warsztaty komputerowe pn. „Odkryj sekrety 7. Programu Ramowego UE razem z serwisem CORDIS „

Koniec pieniędzy na badania własne? Są inne możliwości! Jeśli poświecisz nam 2 godziny, dowiesz się jakie są możliwości finansowania Twoich badań z 7. Programu Ramowego UE. Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej na Politechnice Gdańskiej zaprasza na bezpłatne warsztaty komputerowe poświęcone serwisowi CORDIS, które odbędą się w dniu 7 lutego br (poniedziałek) na Politechnice Gdańskiej.

Spotkanie informacyjne pn. Ekspert Komisji Europejskiej – dołącz do Najlepszych! Spotkanie informacyjne pn. Ekspert Komisji Europejskiej – dołącz do Najlepszych!

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. PR UE przy Politechnice Gdańskiej zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: Ekspert Komisji Europejskiej – dołącz do Najlepszych!

Warsztaty komputerowe: Serwis CORDIS bez tajemnic – źródło informacji o konkursach w 7. Programie Ramowym Unii Europejskiej Warsztaty komputerowe: Serwis CORDIS bez tajemnic – źródło informacji o konkursach w 7. Programie Ramowym Unii Europejskiej

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej na Politechnice Gdańskiej serdecznie zaprasza na warsztaty komputerowe poświęcone serwisowi CORDIS, które odbędą się w dniu 4 listopada br (czwartek).

Szkolenie pn. Przygotowanie wniosku na współpracę instytucji naukowych z przemysłem – IAPP w 7. PR UE Szkolenie pn. Przygotowanie wniosku na współpracę instytucji naukowych z przemysłem – IAPP w 7. PR UE

W dniu 7 października br Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej serdecznie zaprasza na szkolenie pn. Przygotowanie wniosku na współpracę instytucji naukowych z przemysłem – IAPP w 7. PR UE .

Dzień Informacyjny pn.: „Miliony na pomysły dla najlepszych naukowców- program IDEAS” Dzień Informacyjny pn.: „Miliony na pomysły dla najlepszych naukowców- program IDEAS”

W dniu 14 września br Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej na Politechnice Gdańskiej serdecznie zaprasza na Dzień Informacyjny poświęcony nowo otwartym konkursom w podprogramie POMYSŁY 7. Programu Ramowego UE.

Szkolenie pn.: Finanse w projektach 7. Programu Ramowego Unii Europejkiej – rozliczanie, sprawozdawczość i kontrola Szkolenie pn.: Finanse w projektach 7. Programu Ramowego Unii Europejkiej – rozliczanie, sprawozdawczość i kontrola

W dniu 21 czerwca br. Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. Programu Ramowego Unii Europejskiej działający przy Politechnice Gdańskiej organizuje bezpłatne warsztaty dla naukowców i pracowników finansowo-księgowo-administracyjnych, których tematem będzie: Finansowanie projektów w 7. Programie Ramowym Unii Europejskiej.

Szkolenie: Zagadnienia prawne uczestnictwa w 7. PR UE Szkolenie: Zagadnienia prawne uczestnictwa w 7. PR UE

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. 7. PR UE przy Politechnice Gdańskiej zaprasza na szkolenie: Zagadnienia prawne uczestnictwa w 7. Programie Ramowym UE. Więcej informacji na temat szkolenia znajdą Państwo na stronie http://www.pg.gda.pl/pr

Szkolenie z zakresu realizacji i rozliczeń projektów z EFRR na Politechnice Gdańskiej Szkolenie z zakresu realizacji i rozliczeń projektów z EFRR na Politechnice Gdańskiej

Dział Projektów Europejskich ma przyjemność zaprosić pracowników PG związanych z realizacją rozliczaniem projektów finansowanych z EFRR na szkolenie, które odbędzie się w dniach 13-14.01.2009 w godzinach od 9-15.

Wyświetlanie 1 061 - 1 072 z 1 072 rezultatów.
z 54