Do pobrania | Politechnika Gdańska

Treść strony

Do pobrania

Zasady promocji projektów współfinansowanych z Funduszy Unii Europejskiej na lata 2014-2020.

Poniżej przedstawiamy Państwu wykaz najczęściej popełnianych błędów podczas realizacji projektów z funduszy strukturalnych.Mamy nadzieję, że przedstawione w nim informacje przyczynią się do jeszcze lepszej realizacji projektów na Naszej Uczelni.

Najczęściej popełniane błędy

Środki finansowe w perspektywie programowania 2014-2020

Nowy okres programowania to nowe możliwości pozyskania dotacji. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w Przewodniku po źródłach finansowania projektów ze środków zewnętrznych w roku 2017. Prosimy kliknąć na obrazek poniżej.

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanym materiałem na temat perspektyw finansowania - prosimy kliknąć na obrazek poniżej.

Notatka ze spotkania Erasmus+ Partnerstwa Strategiczne w dziedzinie kształcenia i szkolenia, Warszawa, 19 lutego 2015 r. Informacje są przydatne da wnioskodawców w ramach konkursu Erasmus+ Akcja 2 Partnerstwa Strategiczne w dziedzinie kształcenia i szkolenia.

Notatka do pobrania

Jak było w latach 2013-2014 w krajowych programach badawczych?

Prezentację podsumowującą środki finansowe pozyskane w ramach Krajowych Programów Badawczych  mogą Państwo pobrać, klikając na obrazek poniżej.