Adres ePUAP dla projektów finansowanych ze środków zewnętrznych : /politechnikagdanska/projekty

Dane Politechniki Gdańskiej niezbędne do kompletnego wypełnienia wniosku o finansowanie projektu badawczego ze środków NCN. Proszę kliknąć TU

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją ze szkolenia dla kierowników projektów realizowanego przez Dział Projektów przy współpracy innych Działów PG (12.04.2019).

Szkolenie dla Wnioskodawców PG 05.04.2019

Zasady aplikowania do konkursów OPUS 17, PRELUDIUM 17 - Zasady aplikowania do konkursów OPUS 17, PRELUDIUM 17 - szkolenie dla wnioskodawców

Zasady aplikowania do konkursów OPUS 14, PRELUDIUM 14 - Zasady aplikowania do konkursów OPUS 14, PRELUDIUM 14 - szkolenie dla wnioskodawców

Zasady aplikowania do konkursów OPUS 16, SONATA 14 - warsztaty dla wnioskodawców

Zasady aplikowania do konkursów PRELUDIUM 16 - warsztaty dla wnioskodawców

ŚRODKI FINANSOWE W PERSPEKTYWIE PROGRAMOWANIA 2014-2020

Nowy okres programowania to nowe możliwości pozyskania dotacji. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w Przewodniku po źródłach finansowania projektów ze środków zewnętrznych w roku 2017. Prosimy kliknąć na obrazek poniżej.

Zapraszamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanym materiałem na temat perspektyw finansowania - prosimy kliknąć na obrazek poniżej.

 

Notatka ze spotkania Erasmus+ Partnerstwa Strategiczne w dziedzinie kształcenia i szkolenia, Warszawa, 19 lutego 2015 r. Informacje są przydatne da wnioskodawców w ramach konkursu Erasmus+ Akcja 2 Partnerstwa Strategiczne w dziedzinie kształcenia i szkolenia. Notatka do pobrania TU.

 

JAK BYŁO W LATACH 2013-2014 W KRAJOWYCH PROGRAMACH BADAWCZYCH?

Prezentację podsumowującą środki finansowe pozyskane w ramach Krajowych Programów Badawczych  mogą Państwo pobrać, klikając na obrazek poniżej.

 

WIZYTY MONITORUJĄCE

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z "Regulaminem wizyt monitorująch w Biurze Projektu". Wizyty te będą przeprowadzane przez pracowników WFE w wybranych projektach realizowanych na Politechnice Gdańskiej.

Jednocześnie informujemy, że możliwość zapoznania się z niniejszym dokumentem będą miały jedynie osoby zarejestrowane na stronie naszego Działu.
 


Pod linkiem przedstawiamy Państwu zasady promocji projektów współfinansowanych z Funduszy Unii Europejskiej na lata 2014-2020.