Powierzchnia reklamowa

Warto zaistnieć w świadomości tysięcy studentów i pracowników Politechniki Gdańskiej. Możliwości jest wiele – od folderów, plakatów i ulotek, poprzez reklamę w wydawnictwach politechnicznych (np. Samodzielniku pierwszaka), a na autorskich pomysłach kończąc. Skontaktuj się z nami, a uzgodnimy indywidualne warunki współpracy.
 

Eventy (wydarzenia!)

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że naszą misją jest nie tylko wytężona praca w zaciszu sal wykładowych i laboratoriów, ale upowszechnianie zdobytej wiedzy. Cel ten osiągamy poprzez organizowanie eventów, podczas których zaprezentować się mogą także sponsorzy. 
 
  • Bałtycki Festiwal Nauki – święto eksperymentów, warsztatów i fascynujących podróży do świata wiedzy. To impreza bez ograniczeń wiekowych, jedynym warunkiem uczestnictwa jest ciekawość i chęć przyjrzenia się nauce z bliska.
 
  • Politechnika Otwarta – projekt interdyscyplinarny, którego pomysłodawcy przeciwstawili się hermetyczności. W zamian zaproponowali system cyklicznych wydarzeń dostępnych dla wszystkich zainteresowanych, szczególnie tych spoza Politechniki Gdańskiej. Dzięki temu każdy może wziąć udział w spotkaniach popularnonaukowych, ale także wystawach i koncertach.
 
  • Dzień otwarty – to nie tylko tradycyjna impreza informacyjna, ale przede wszystkim prezentacje angażujące samych zwiedzających. Manganianowy kameleon, eksperymenty na poziomie atomu, zabawy z podczerwienią ‒ każdy wydział przygotowuje własne atrakcje, wobec których nikt nie przejdzie obojętnie.