Wszelkie sprawy do Działu Radców Prawnych Politechniki Gdańskiej należy kierować na adres e-mail: bprawne@pg.edu.pl

 

Kontakt do pracowników działu:

Radca Prawny Jolanta Chwieduk Budynek Chemii C, hala nr 3, pokój nr 7

jolanta.chwieduk@pg.edu.pl

58 347 21 58

wt., czw.

Radca Prawny Monika Forkiewicz Gmach B, 102

monika.forkiewicz@pg.edu.pl

58 348 62 31

pon., wt., czw.

Radca Prawny Dorota Frąckowiak-Bednarz Budynek Chemii C, hala nr 3, pokój nr 7

dorota.bednarz@pg.edu.pl

58 347 11 83

wt., śr., pt.

Radca Prawny Joanna Galuba-Szkutnik Gmach B, 207

joanna.galuba-szkutnik@pg.edu.pl

58 348 62 81

wt., śr., pt.

Radca Prawny Joanna Kusa Gmach B, pok. 111

joanna.kusa@pg.edu.pl

58 348 62 32

pon. wt., czw.

Radca Prawny Wojciech Łabiak
KOORDYNATOR DZIAŁU RADCÓW PRAWNYCH
Gmach B, pok. 111

wojciech.labiak@pg.edu.pl

58 347 19 03

wt., czw. pt.

Radca Prawny Łukasz Nadolski  Gmach B, pok. 206

lukasz.nadolski@pg.edu.pl

58 348 62 71

śr., czw., pt.

Radca Prawny Joanna Ratasiewicz Budynek Chemii C, hala nr 3, pokój nr 7

joanna.ratasiewicz@pg.edu.pl

58 348 62 38

pon., wt., śr., czw.

Radca Prawny Natalia Szalenga Gmach B, pok. 111

natalia.szalenga@pg.edu.pl

58 348 62 32

pn., śr., czw.

Radca Prawny Monika Woroniecka Budynek Chemii C, hala nr 3, pokój nr 7

monika.woroniecka@pg.edu.pl

58 347 27 11

pon., śr., pt.

mgr Magdalena Marciniak - specjalista Gmach B, pok. 111

magdalena.marciniak@pg.edu.pl

bprawne@pg.edu.pl

58 347 18 56