Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Akustyków

OSKA, czyli Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków, to wydarzenie skupiające studentów-pasjonatów szeroko pojętej akustyki z całej Polski. Konferencja po raz pierwszy odbyła się w roku 2013 w Poznaniu z inicjatywy tamtejszego Studenckiego Koła Akustyków działającego na UAM i od tego czasu cieszy się coraz większą popularnością. Co roku przez trzy dni studenci mają okazję prezentować wyniki swoich badań w trakcie stacjonarnych sesji referatowych i plakatowych, a od niedawna dotrzeć także do szerszego grona odbiorców dzięki transmisjom z obrad w serwisie YouTube. Prace nagradzane są w trzech kategoriach: „Najlepszy Referat”, „Najlepszy Plakat” oraz „Nagroda Publiczności”. Oprócz tego na uczestników czekają liczne dyskusje, warsztaty i konkursy.

6. Ogólnopolska Studencka Konferencja Akustyków OSKA 2019, która będzie świetną okazją do podzielenia się wynikami badań z różnych dziedzin akustyki oraz nawiązania nowych znajomości naukowych i branżowych odbędzie się w dniach 7-9 marca 2019 w Centrum Kongresowym Targi Kielce i będzie połączona z odbywającymi się tam targami muzycznymi Digital Stage Europe.

Szczegóły na stronie organizatora