Aktualności Aktualności

Konkurs Konstrukcji Studenckich KOKOS [koła naukowe]

Drodzy Członkowie Kół Naukowych!

Trwają zapisy do VII edycji Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS, organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. KOKOS to konkurs, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej utalentowanych młodych konstruktorów, skonfrontowanie ich prac z wymagającym światem biznesu oraz pomoc w komercjalizacji projektów oraz pozyskaniu inwestorów. Swoje projekty można zgłaszać do 26 marca w aż 6 kategoriach: 
♿ LIFE UPGRADE  
♻️  ECOLOGY 
🚓  VEHICLE
🤖 SMART ROBOTS
🃏 JOKER 
oraz w kategorii specjalnej
🚆RAILWAY.

Finalistów zaprosimy na pokaz konstrukcji oraz Galę Finałową, które odbędą się 23-25 kwietnia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są w naszych social mediach, więc obserwujcie nas na Facebooku (https://www.facebook.com/kokos.nzs), a na pewno nic Cię nie ominie. 

Pula nagród to aż 18 000 zł! Co więcej, dla wybranych konstrukcji przewidujemy wsparcie w formie mentoringu przez akcelerator technologiczny/ startupowy w zakresie tutoringu prawnego, tworzenia modelu biznesowego, zarządzania rozwojem technologii czy kontaktu z inwestorami. Naprawdę jest o co walczyć! 

Jeśli więc świat konstrukcji oraz nowych technologii nie jest Wam obcy i tworzycie projekty, które mogą wpływać na otaczającą nas rzeczywistość, koniecznie WYCIĄGNIJCIE SWÓJ PROJEKT Z GARAŻU I POKAŻCIE GO ŚWIATU!  

Formularz zapisów oraz regulamin konkursu znajdziecie na naszej stronie internetowej (https://kokos.nzs.org.pl/). 

Serdecznie pozdrawiamy, 
Organizatorzy Konkursu Konstrukcji Studenckich KOKOS