Aktualności Aktualności

Konkurs o nagrodę Czerwonej Róży

Uprzejmie informujemy, że termin zgłaszania kandydatur do konkursu na etapie uczelnianym upływa w dniu 5 kwietnia 2019 r. do godz. 15.00 (piątek).
Składane wnioski   powinny być zaakceptowane przez Prodziekana ds. kształcenia  i dostarczone do prof. Zygmunta Kurałowicza z Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska (pokój 114a w Budynku Hydro), który jest z ramienia rektora koordynatorem etapu uczelnianego Konkursu Czerwonej Róży w PG  (tel. kont. 58-347-22-20 e-mail: zkur@pg.edu.pl ).

Idea konkursu o nagrodę Czerwonej Róży:
Czerwona Róża to symbol piękna, doskonałości i miłości. Pod tym hasłem kryją się także bogate tradycje pomorskiego środowiska akademickiego. Od 57 lat niezwykle prestiżowa statuetka „Czerwonej Róży” trafia do rąk wybitnych, najbardziej wyróżniających się studentów. A historię Konkurs ma bogatą...

Nagrodami w Konkursie będą:
- samochód osobowy dla najlepszego studenta,
- 12.000 zł dla najlepszego koła naukowego.

Harmonogram tegorocznej edycji Konkursu:
9.04.2019 r. - publiczna prezentacja finalistów z poszczególnych wydziałów PG przed Komisją   Konkursową PG,
9.04.2019 r. - posiedzenie Komisji Konkursowej i wybór laureatów w PG,
12.04.2019 r. - termin dostarczenia dokumentów nominowanych z PG do finału Konkursu do biura organizacyjnego Stowarzyszenia Czerwonej Róży,
27.05.2019 r. - publiczna prezentacja finalistów Konkursu,
31.05.2019 r. - posiedzenie Kapituły Konkursowej,
02.06.2019 r. - finał Konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Regulamin Konkursu, komunikat oraz wzory formularzy zgłoszeniowych (wnioski) znajdują się w dziale “Dokumenty do pobrania” na stronie Stowarzyszenia Czerwonej Róży www.czerwonaroza.org.pl.