Aktualności Aktualności

Mieszkańcy Domów Studenckich - nauczanie zdalne [aktualizacja]

Z uwagi na dynamiczną stytuację epidemiologiczną w kraju i przejście Uczelni w tryb zdalny nauczania:
1. student, który chce zrezygnować teraz z zamieszkania w Domu Studenckim może to uczynić bez żadnych konsekwencji - kaucja gwarancyjna zostanie zwrócona;
2. student, który wyjedzie do domu, ale nie zabierze swoich rzeczy/nie opróżni zajmowanego pokoju w Domu Studenckim - płaci normalnie za miejsce w akademiku;
3. student, który opuści Dom Studencki i zabierze swoje rzeczy - nie płaci za miejsce w Domu Studenkim oraz dodatkowo ma do dyspozycji miejsce w akademiku do końca semsetru zimowego (niekoniecznie ten sam akademik/pokój)

Studenci, którzy otrzymali miejsce w DS, ale się jeszcze nie zakwaterowani, a nadal są zainteresowani miejscem w DS, proszeni są e-mailowe poinformowanie administracji DS o tym fakcie.