Aktualności Aktualności

Szkolenie z lutowania "Manualny montaż elementów SMD i THT."

W dniu 20 listopada br. o godz. 15.00 w prototypowni protolab, odbędzie się szkolenie z lutowania: "Manualny montaż elementów SMD i THT."

W szkoleniu mogą wziąć udział studenci oraz pracownicy Politechniki Gdańskiej.

Liczba miejsc ograniczona, zgłoszenia proszę przesyłać do 16 listopada br.

Aby uczestniczyć w szkoleniu należy spełnić dwa warunki:
1. wypełnić wniosek dostępu do protolabu,
2. zakupić niezbędne zestawy do ćwiczeń, które będą potrzebne w dniu szkolenia:
- zestaw do ćwiczeń w lutowaniu małych elementów SMD (cena 1 zł/szt. - 5 szt. na osobę):
- zestaw do ćwiczeń w lutowaniu elementów THT (cena 4 zł/szt. - 1 szt. na osobę):
- zestaw do ćwiczeń w lutowaniu elementów THT (cena 6 zł/szt. - 1 szt. na osobę):

Warunkiem otrzymania certyfikatu z przeprowadzonego szkolenia, będzie wykonanie pracy domowej, której weryfikacja nastąpi w dniu 11 grudnia o godz. 15.00: zestaw do sprawdzenia umiejętności lutowania elementów SMD nabytych podczas ćwiczeń jako praca domowa (10 zł szt. - 1 szt. na osobę).

Wszystkie niezbędne dokumenty można pobrać ze strony: http://excento.pl/e-pionier/protolab/