Aktualności Aktualności

Wyniki rozpatrzonych podań dot. przyznania miejsca w Domu Studenckim na rok akademicki 2018/2019 - V etap rozdział wolnych miejsc

Dnia 14.09.2018 r. została opublikowana lista osób, którym przyznano miejsce w Domu Studenckim na rok akademiki 2018/2019 tj. II tura V etap. Lista uwględnia wnioski osób, które w poprzednich etapach nie otrzymały miejsca w DS lub nie ubiegały się o przyznanie miejsca w DS.

Wyniki dostępne są tu: >>klik klik<<

Przed zadawaniem pytań prosimy zapoznać się z objaśnieniami i informacjami na końcu załączonego pliku.

Kwaterowanie osób, którym przyznano miejsca w DS rozpoczyna się 28 września 2018 r.

Studenci, którzy otrzymali miejsce w Domu Studenckim (DS) zobowiązani są do zakwaterowania się najpóźniej do 4 października 2018 r. Po tym terminie studenci tracą prawo do zamieszkania w DS na okres co najmniej jednego roku akademickiego, a dodatkowo wpłacona kaucja nie będzie podlegać zwrotowi (nie dotyczy osób, które pisemnie powiadomiły administrację DS o późniejszym przyjeździe).

Z przyznanego miejsca nie ma możliwości rezygnacji. Nie zakwaterowanie w terminie będzie skutkować utratą kaucji
Pokoje będa przynawane podczas kwaterowania przez administrację Domów Studenckich