Studenci zagraniczni REGISTER HERE
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Hong Kong PhD Fellowship Scheme 2018/19 Set GPS to Gdańsk University of Technology!

Dla studentów
Dla pracowników

Bieg Erasmusa

• Serdecznie zapraszamy do udziału w Biegu Erasmusa, który odbędzie się w sobotę 30 września 2017 r., w samo południe, w Parku Szymańskiego na warszawskiej Woli, a wystartują w nim 6-osobowe sztafety, które pokonają łączny dystans 30 km (każdy uczestnik ma do pokonania 5 km).

Bieg Erasmusa jest formą obchodów 30-lecia programu oraz imprezą odbywającą się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Patronat nad wydarzeniem objął Polski Komitet Olimpijski oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Bieg ma charakter charytatywny, drużyny dokonują opłaty startowej na rzecz Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, a dokładnie: realizacji projektu WalkCamp skierowanego do osób po amputacjach.

Każdy z uczestników dostanie na mecie pamiątkowy medal i napój izotoniczny od Fundacji Recal, a w pakiecie startowym: m.in. koszulkę techniczną i worek biegowy od MSiT-u. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach oraz klasyfikacji OPEN otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Do biegu zagrzewać będzie zespół Ritmo Bloco, który na koniec zagra wspólnie z zespołem Brass Federacja.

Wszystkie niezbędne informacje i formularz zgłoszeniowy (osobny dla wolontariuszy) znajdują się na stronie: erasmusplus.org.pl/bieg

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.