Rekrutacja na studia w języku polskim
→ REGISTER HERE
Study at GUT
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników

Erasmus Mundus PANTHER

PANTHER (Pacific Atlantic Network for Technical Higher Education and Research) to wspólna inicjatywa uczelni technicznych z krajów Unii Europejskiej, Australii i Nowej Zelandii w zakresie rozwoju badań naukowych i edukacji, realizowana w ramach Akcji 2 programu Erasmus Mundus. W skład konsorcjum realizującego projekt wchodzi 8 partnerów:

• Politechnika Warszawska, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa (Polska) - koordynator
  • Budapest University of Technology and Economics (Węgry)
  • Dublin University of Technology (Irlandia)
  • Ecole Centrale de Nantes (Francja)
  • The University of the Basque Country (Hiszpania)
  • University of New South Wales (Australia)
  • Griffith University (Australia)
  • Auckland Unibversity of Technology (Nowa Zelandia).

Projekt umożliwia wyjazdy trwające od 1-36 miesięcy (w zależności od typu mobilności) i jest skierowany do doktorantów, post-doktorantów oraz kadry. Nie ma wymiany studenckiej. Oferowane stypendia przeznaczone są na pokrycie kosztów utrzymania, podróży i ubezpieczenia.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie internetowej http://panther.meil.pw.edu.pl/

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.