Rekrutacja na studia w języku polskim
→ REGISTER HERE
Study at GUT
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników

III Bieg Erasmusa+ - zarejestruj się!

W sobotę, 28 września, na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbędzie się III edycja  charytatywnego Biegu Erasmusa+. Bieg po raz kolejny będzie rozgrywany podczas Europejskiej Nocy Sportu #BeActiveNight, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Formuła biegu: każda drużyna składa się z 4 osób. Zawodnicy pokonają 25 okrążeń, pokonując łącznie dystans 10 km. Drużyny same decydują, ile okrążeń i w jakiej kolejności pokona każdy uczestnik. Każdy z zawodników musi pokonać minimum jedno 400-metrowe okrążenie. Limit uczestników: 500 osób

Cała kwota z opłat startowych zostanie przekazana na zakup sprzętu treningowego dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach, m.in. roweru typu tandem i „wioślarza”.

Więcej informacji o wydarzeniu (rejestracja, program zawodów itp.) TUTAJ

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.