Rekrutacja na studia w języku polskim
→ REGISTER HERE
Study at GUT
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników

Konferencja z okazji 2. lecia działalności NAWA

Narodowa Agencja Współpracy Akademickiej (NAWA) zaprasza do udziału w konferencji z okazji dwulecia swojej działalności (wtorek, 26 listopada, Warszawa).

Celem konferencji "Internationability of Polish Science and Higher Education" jest - jak czytamy na stronie organizatorów,  "środowiskowy namysł, jak rozwijać współpracę międzynarodową polskiej nauki i szkolnictwa wyższego oraz jak pokazywać dobrze uprawianą w Polsce naukę, aby zainteresować współpracą z polskimi uniwersytetami i jednostkami badawczymi najlepsze ośrodki zagraniczne."

Wśród tematów, które zostaną poruszone w trakcie konferencji, znalazły się m.in.:

• współpraca ponad granicami (sesja pokazująca pary uznanych badaczy i przedstawicieli uczelni polskich oraz ich zagranicznych partnerów),
  • światowa społeczność naukowa w polskich laboratoriach (sesja przybliżająca przykłady dobrych praktyk: polskich ośrodków naukowych tworzących międzynarodowe zespoły badawcze),
  • międzynarodowa promocja nauki (sesja poświęcona celom i barierom promowania osiągnięć naukowych)
  • i wiele innych, aktualnych i ważnych tematów.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali znakomici prelegenci (pełna lista TUTAJ).

Więcej informacji o wydarzeniu, w tym rejestracja, znajduje się TUTAJ

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.