Nowa siedziba DMWA

Zapraszamy po przeprowadzce do nowej siedziby Działu Międzynarodowej Współpracy Akademickiej - Misiówka, budynek nr 14

zobacz na mapie kampusu

Studenci zagraniczni REGISTER HERE
Innostrannyje studenty → REGISTER HERE
Study at GUT
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników
Wydarzenia

Konsul z Ambasady USA na Politechnice Gdańskiej - 4 grudnia 2018, wtorek, godz. 12:00

Konsul z Ambasady USA na Politechnice Gdańskiej - 4 grudnia 2018, wtorek, godz. 12:00

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Poland, partner Departamentu Stanu, zapraszają na spotkanie z dyplomatą amerykańskim. Pan Konsul  Abraham Lee przedstawie 3 możliwości wyjazdowe do USA skierowane do studentów:

- praktyki i staże studenckie oraz dla absolwentów w okresie 1 roku po ukończeniu studiów

- studia drugiego stopnia - możliwości dofinansowania oraz proces aplikacyjny

- programy wymiany wakacyjnej, niekolidujące z zajęciami w trakcie roku akademickiego

4 grudnia 2018 roku, wtorek, godzina 12:00

Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzani i Ekonomii, aula 007

Więcej informacji: http://bit.ly/konsulPG

Osoba kontaktowa:

Marek Witkowski

marekw@ccusa.com.pl

Prelegenci:

Abraham Lee, Vice Consul, Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie

Abraham Lee jest dyplomatą amerykańskim w randzie Vice - Konsula w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Przed przyjazdem do Polski pracował w Azji - na misji w Ho Chi Minh w Wietnamie. Przed wstąpieniem do korpusu dyplomatycznego USA pracował w Departamencie Sprawiedliwości USA. Pan Konsul ma świetny kontakt z młodzieżą i studentami, w poprzednim roku prowadził kilkanaście spotkań informacyjnych.

Marek Witkowski, specjalista programów wakacyjnych, Camp Counselors USA - Poland, absolwent Uczelni oraz uczestnik programów

Marek Witkowski wysyła studentów i młodzież do Stanów Zjednoczonych. Współpracuje z 1134 pracodawcami na terenie USA, pomógł już 514 osobom wyjechać do Stanów. Jest ekspertem w 3 obszarach: studia wyższe, szkoła średnia oraz programy wymiany wakacyjnej. Doradza jak wykorzystać pobyt w USA do budowania kariery zawodowej.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.