Rekrutacja na studia w języku polskim
→ REGISTER HERE
Study at GUT
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

Dla studentów
Dla pracowników

Nabór na bilateralną wymianę naukowców z Chinami - złóż wniosek

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) zachęca do składania wniosków w naborze na wymianę bilateralna z Chińską Republiką Ludową.

Głównym celem naboru jest wsparcie mobilności naukowców w realizacji projektów badawczych, uzgodnionych i prowadzonych wspólnie przez partnerów z Polski i z Chin. Wspólne projekty badawcze mogą dotyczyć następujących obszarów tematycznych:

• Nauki przyrodnicze
  • Inżynieria i technologia
  • Nauki medyczne i o zdrowiu
  • Nauki rolnicze.

Dofinansowanie może być przeznaczone jedynie na pokrycie kosztów wymiany osobowej. Strona wysyłająca finansuje podróż swojego naukowca, natomiast strona przyjmująca pokrywa koszty pobytu naukowca z kraju partnerskiego. Maksymalna wysokość finansowania projektu z budżetu NAWA wynosi 35 000 PLN.

Nabór wniosków, poprzez system teleinformatyczny NAWA, trwa do 3 grudnia 2019 roku.
Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.