Rekrutacja na studia w języku polskim
→ REGISTER HERE
Study at GUT  
→ REGISTER HERE
Erasmus+ incoming students
REGISTER HERE

 

Dla studentów
Dla pracowników
Wydarzenia

Spotkanie świąteczne dla studentów zagranicznych (środa, 11 grudnia)

Jak co roku Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej PG zaprasza studentów międzynarodowych na spotkanie świąteczne "International Christmas Tree". W trakcie bożonarodzeniowego poczęstunku, dekorując pierniczki i śpiewając razem kolędy będziemy przybliżać naszym studentom polskie tradycje świąteczne. 

International Christmas Tree to również czas, kiedy oddajemy scenę naszym studentom i zachęcamy ich do podzielenia się swoimi talentami. W tym roku zespół złożony ze studentów z Białaorusi oraz dwójka studentów z Chin zaśpiewają świąteczne (i nie tylko) piosenki w języku rosyjskim, angielskim, chińskim a nawet francuskim! To będzie wyjątkowo międzynarodowy koncert - mam nadzieję, że wszyscy goście przyłączą się do wspólnego śpiewania. 

W tym roku spotkanie święteczne uświetni również występ Akademickiego Chóru Politechniki Gdańskiej, w wykonaniu którego usłyszymy tracyjne kolędy świąteczne z róźnych zakątków świata. 

Zabawa świąteczna nie byłabym też tym samym bez św. Mikołaja, który co roku wręcza naszym studentom drobne upominki. . 

Naszych studentów zachęcamy również do zabrania z domów śmiesznych, świątecznych swetrów i czerwonych nosów renifera - najlepszy świąteczny strój nagrodzimy koszykiem słodyczy!

International Christmas Tree jest wspierane przez Erasmus Student Network Gdańsk (ESN Gdańsk). 

International Christmas Tree
Środa, 11 grudnia. 
Start godzina 17:00 (prosimy o punktualność)
Dziedziniec Heweliusza, Gmach Glówny PG


Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.